Про обстріл території Пологівського ОЕЗу та жилих масивів – ні слова. І не лише про це

Опубліковано в 15:43 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    6 933

Вчора, 12 травня, близько 11:00 було завдано ракетних ударів по території потужного підприємства м. Пологи – олійноекстакційному заводу.

Місто також зазнало обстрілів. Потерпіли й житлові масиви: будинки, двори та гаражі. Пожежа була потужною і тривала чимало часу. Місцеве населення намагалось загасити вогонь самотужки.

 

Бачите ось та машина перевернута валяється на подвір’ї. Це машина мого дідуся, жовтий такий гарний бусік був, Фольцваген, старенький але бабуся і дідусь останні роки на город їздили в ньому картоплю садити. Він був помічником гарненьким у ділах буденних. А далі на відео снаряд поцілив прям до гаража моїх рідних бабусі та дідуся. А ото їх дім з іншого боку. Вікон у людей нема, але хоч не в дім поцілили, дякувати Богу…. Пологи в окупації вже занадто давно… ми тікали, аби врятувати життя… але ж радію, що живі місцеві дуже добре знайомі люди… Бережіть себе, люди! – пише Вікторія

Пологівці з жахом пережили цей день. І цілком зрозумілим стає обурення, бо про це всі мовчать. Ні слова ніде не згадується.

“м. Пологи ще є на карті, ми ще тут, ми є! Чому про це всі мовчать? Чому про обстріли нашої території немає офіційної інформації! Невже нас вже списали?!” – кричать пологівці.

Нас, як і всіх, також бентежить ситуація з (таким собі) мовчанням. І поки пояснення цьому не знаходимо.

‼️Дивимось зведення за добу 12 травня від Сил оборон Запорізького краю: https://www.facebook.com/102610391706519/videos/728577374857767 про обстріл Поліг – ні слова.

‼️Зведення за добу Запорізької обласної військової адміністрації https://fb.watch/c_0I-RjLja/м. Пологи згадуються лише горінням гаражу. І все.

‼️У зведенні ДСНС за добу: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=371578255001920&id=100064492458177 Все аналогічно. Протягом вчорашньої доби у Пологах горів лише гараж.

‼️Ще вчора, 12 травня ми звернулись за коментарем й до голови Пологівської районної військової адміністрації. У відповідь отримали: “Поки точної та підтвердженої інформації немає.” Сьогодні, журналісти ПІК ще раз повторили своє запитання. У відповідь не отримали нічого.

Нагадуємо, що у воєнний час військові адміністрації повинні подавати таку інформацію представникам ЗМІ не пізніше ніж через день після події. Лише після цього, оприлюднення у ЗМІ можливе. Ми писали: https://www.facebook.com/groups/pik.novosti/permalink/3164781310456844/

Так, ми ризикуємо, і маємо не одні погрози. Але, набридло мовчати. Обурює те, що про Пологи постійно забувають. 

Тож, висвітлюємо все як є. А ви, пологівці, нам допомагаєте в цьому. За що вам щира дяка! 

Хто ще не чує і не знає про Пологи і Пологівщину вцілому.

Вкотре кричимо!

Місто потерпає майже цілодобово від обстрілів та руйнувань.

Орки зибирають в полон і катують наших людей!

Частина населення без газу, вимикається на тривалі періоди світло, зникає зв’язок.

У місті гуманітарна катастрофа!

Товари привозять за захмарними цінами, і не все є.

Гуманітарну допомогу отримують від окупантів.

Евакуація за весь час була лише одна, де вивезли лише 117 осіб.

Безгрошів’я та неможливість придбати елементарне.

Виїхати теж неможливо.

Контакту з офіційною владою району та міста немає. Відповіді на найважливіші питання соціального характеру люди не можуть отримати.

У будинках пологівців все більше заселяється ворог, у людей окупанти забирають останнє.

У місті та районі залишилось ще дуже багато дітей та людей.

Що робити пологівцям? Хто почує Пологівщину?

Цей біль, крик і благання про допомогу…

Коментарів: 2

  • Доброго дня, чому мовчать за села Пологівського району? Решетилiвка, Костянтинiвка, Чумацьке та багато інших, люди в окупації вже понад два місяці, без світла та води, і вже майже місяць, ще й без газу, в цих селах гуманітарна катастрофа, люди голодують, благають про допомогу, за них просто забули. Що робити, куди звертатися???

  • А що херівники скажуть, коли давно втекли з цих територій? Першим Крупський, який потім наполіг на тому ж, “аби не визнали колаборантом”, у 10 годинний термін виїхати й Коноваленку, який таки до останнього лишався у місті. А загалом ці віддалені від Поліг села міському голові були потрібні щоб відчувати себе таким помістним царьком (найбільша в країні ОТГ), та ще більше “пиляти бабло”. Війна показала хто є ким насправді…

Залишити відповідь