Про погашення заборгованості із заробітної плати на Пологівщині

Опубліковано в 13:15 Новини, У районі    340

24 квітня заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень провела засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні заслухано інформацію керівника Філії «Пологівський райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ ДП «Автомобільні дороги України» Склярова А.В. про стан погашення заборгованості із заробітної плати.

За статистичними даними, станом на 01.04.2018 року заборгованість складала 59,3 тис.грн. 23 працівникам. На час проведення комісії, станом на 24.04.2018 року ця заборгованість по заробітній платі погашена у повному обсязі та виплачена заробітна плата за березень поточного року.

Пологівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізької області надало інформацію про нарахування заробітної плати менше мінімальної, працівникам на 6 підприємствах району. Крім того, боржниками до Пенсійного фонду України по пільговим пенсіям є 3 підприємства. Ліквідатором Пологівського протитуберкульозного диспансеру борг у сумі 154 тис.грн. буде погашено в червні поточного року.

За результатами обговорення прийняте рішення: управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації з’ясувати причини нарахування працівникам 6 підприємств заробітної плати менше мінімальної. Пологівському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України в Запорізької області продовжити роботу з боржниками щодо погашення заборгованості з платежів до Пенсійного фонду України.

Інформацію надано управлінням соціального захисту населення

Залишити відповідь