Про погашення заборгованості із заробітної плати, пенсії, та інших соцвиплат говорили в РДА

Опубліковано в 13:54 Важливі, Новини, У районі    303

30 жовтня, заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень провела засідання  районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засіданні заслухано інформацію представника Філії «Пологівський  райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ ДП «Автомобільні дороги України» про стан погашення заборгованості із заробітної плати. За статистичними даними, станом на 01.10.2018 року заборгованість складала  295,3  тис.грн. 30 працівникам. На час проведення комісії, станом на 30.10.2018 року заборгованість з заробітної плати зменшилась до 255,6 тис.грн.  Пологівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізької області надало інформацію про стан погашення заборгованості з платежів до Пенсійного фонду України.

Крім того,  було розглянуте питання щодо легалізації зайнятості та заробітної плати на підприємствах району.  Пологівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізької області надало інформацію про розмір середньомісячної заробітної плати по видам економічної діяльності у серпні 2018 року. Найвища середня заробітна плата в галузі  сільського господарства, мисливство та надання пов’язаних із ними послуг – 5927,05 грн., найнижча в галузі тимчасового розміщування й організації харчування 3604,76 грн.,оптова та роздрібна торгівля – 5555,04 грн.,  транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність –  5906,81 грн., будівництво – 5467,58 грн.

За результатами обговорення прийняте рішення:  керівнику Філії «Пологівський  райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ ДП «Автомобільні дороги України»  забезпечити виконання графіку погашення заборгованості по заробітній платі.

Пологівському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України в Запорізької області продовжити роботу з боржниками щодо погашення заборгованості з платежів до Пенсійного фонду України та разом з Пологівською  ОДПІ  ГУ ДФС у Запорізькій області провести аналіз суб’єктів господарювання щодо ознак  мінімізації витрат на оплату праці.

Інформує: Пологівська РДА

Залишити відповідь