Про вбивство цивільного у Федорівці. Як усе насправді?

Опубліковано в 11:00 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У районі    1 279

28 вересня, в Пологівському районі, с. Федорівка (колишня Чубарівка), під час військових навчань загинув місцевий житель.

За першою інформацією, причиною стало необережне поводження зі зброєю. 

З особистих достовірних джерел нам було відомо, що після “алкогольного застілля” військових та цивільних, перші зрозуміли, що зник автомат. Почали шукати серед своїх “колег по відпочинку”, погрожуючи, поставили їх на коліна та періодично здійснювали постріли над головами. Але, одна із куль влучила прямо в груди цивільного, який помер вже у лікарні. Також, нам повідомили, що винуватці намагались знайти того, хто узяв би провину на себе, і тут – серед населення з’явилась версія про “необачне полювання”. До речі, автомат був втрачений ще по дорозі до місця злочину, що з’ясувалось пізніше.

Але, у пологівській поліції дану інформацію ані підтвердили, ані спростували.

Напевно, краще, коли пологівці “у холодному поту” обговорюють цю ситуацію, розкручуючи на власний лад, та боючись за своє життя. Прикро, що наше населення не інформоване та не заспокоєне правоохоронними органами, а ситуація, що трапилася набрала неабиякого розголосу за межами району та області.

Журналісти програми “Надзвичайні новини” провели власне розслідування з даної справи:

 

 

Залишити відповідь