Про використання коштів бюджетних програм на Пологівщині. У кого залишились гроші?

Опубліковано в 13:27 Новини, У районі    365

Учора, 9 листопада, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Клименко провів нараду з питання використання коштів бюджетних програм до кінця 2017 року.

Станом на 01.11.2017 року, зокрема, по програмі соціально – економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2017 рік освоєно підприємствами та підрозділами тільки 42,7 відсотка запланованих коштів. Майже повністю освоєні кошти КУ «Пологівська стоматполіклініка» та КУ «Територіальний ЦСО» та використано на заходи, заплановані по програмі розвитку. Найнижчий показник відсотка використання по відділу освіти, молоді та спорту, цей підрозділ до кінця року повинен освоїти 3275,6 тис.грн. бюджетних коштів. Керівники установ та структурних підрозділів Пологівської райдержадміністрації звітували про заплановані заходи щодо повного освоєння та використання виділених коштів в межах бюджетних програм до кінця 2017 року. Перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Клименко наголосив на питанні дотримання діючого законодавства при проведенні процедур освоєння коштів та необхідності планування бюджетного фінансування на 2018 рік.

За результатами обговорення було прийняте рішення: забезпечити до кінця 2017 року повне освоєння коштів бюджетних програм, провести процедури в рамках діючого законодавства та запланувати заходи бюджетних програм на 2018 рік.

Інформує: Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

Залишити відповідь