ПРО ЖИТТЯ ДИТИНИ ПІСЛЯ ВТРАТИ НАЙДОРОЖЧОЇ У СВІТІ ЛЮДИНИ

Опубліковано в 10:36 Новини, У Пологах, У районі    1 065

Напередодні Нового 2019  року,  в одній із пологівських родин сталося непоправне горе – померла мама дівчинки-підлітка… Безумовно, процес переживання втрати дуже складний і дуже особистий. Із втратою близької людини важко впоратися навіть дорослим, а, тим паче, дітям, особливо, якщо при цьому їхніх близьких обтяжують такі ж почуття.

Замкнувшись в собі та залишившись один на один зі своїм сумом, дівчинка проживала зі своєю бабусею, яка стала для неї найріднішою та найближчою людиною. Вона  кожної хвилини переймалася тим, що її можуть забрати до притулку для дітей, або ще гірше – направити до інтернатного закладу через те, що її мама виховувала дівчинку сама, оскільки мала статус матері-одиначки. Дитина  вірила, що вона обов’язково залишиться  у родині.

Зусиллями працівників служби у справах дітей відбувався пошук    кандидатів в опікуни, надання дитині статусу дитини-сироти та влаштування дівчинки в родину опікуна, до своєї бабусі.

 Дитяче серце раділо, засяяли надією ще наповнені смутком та жалем очі дівчинки-підлітка.

Здоров’я  та терпіння всім, хто дарує своє тепло та турботу  дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування!

ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Залишити відповідь