Проблеми із субсидією? – з’явилась “гаряча лінія”

Опубліковано в 8:48 Актуально, В Україні, Важливі, Новини    468

В Україні запрацювала “гаряча лінія”, на яку можуть скаржитися ті, хто сумнівається в справедливому призначенні державної допомоги. Таку послугу чиновники запозичили в Європі, щоб ефективно боротися з шахраями.

У Мінсоцполітики пояснюють, що такі ситуації – це зворотний бік боротьби із шахраями. “Майже мільйон домогосподарств – це працездатні особи, які чомусь не працюють і декларують відсутність доходів. І мери достатньо великих міст отримували субсидію, і, як виявилося, мешканці достатньо елітних будинків або квартир в таких будинках отримували житлову субсидію”, – дивується генеральний директор директорату сім’ї та соціальної підтримки Мінсоцполітики Віталій Музиченко.

На таку систему контролю чиновники дуже розраховують, бо коли відсіють шахраїв,  допомога має стати ефективнішою. Зміни пророкують уже з початком опалювального сезону.

Номер “гарячої лінії” – 0800502757, також, діє онлайн-реєстр отримувачів субсидії – subsidii.ioc.gov.ua, який дозволяє за адресою подивитися, чи отримує допомогу, той хто там зареєстрований. При цьому в даному реєстрі не відображаються інші дані мешканців (наприклад ПІБ).

Джерело: ТСН

Залишити відповідь