Продаж новорічних ялинок: в яку суму святкове диво обійдеться пологівцям цьогоріч

Опубліковано в 11:14 Актуально, Важливі, Новини, У Пологах, Цікаво та корисно    1 189

Продаж новорічних ялинок в Україні вже розпочався. Тож, ПІК дізнавався коли продаж розпочнеться у Пологах, та в яку суму обійдеться містянам окраса новорічних і різдвяних свят цьогоріч.

За інформацією Пологівського лісомисливського господарства, вартість ялинок цього року у порівнянні із минулим, залишилася незмінною: ціни стартуватимуть від 80 гривень та більше. Всі ялинки є цілком безпечними, що гарантовано спеціальним маркуванням на кожній. Точна дата початку продажу наразі ще визначається.

За інформацією власника будівельного майданчику на колгоспному ринку, продаж ялинок розпочнеться з 10 грудня; вартість ялинки стартуватиме від ста гривень та більше.

Така цінова різниця пояснюється тим, що, на відміну від дерев Пологівського лісомисливського господарства, ці потрібно доставляти з Волинської області, і у їх вартість закладені витрати на перевезення та паливо.

Тож, з нетерпінням чекатимемо початку продажу новорічних ялинок, і, щиро сподіваємося, що цьогорічні новорічні та різдвяні свята принесуть всім справжній святковий настрій, радість та мир.

Залишити відповідь