Продовження теми “мегабітних баталій” пологівчанки

Опубліковано в 11:02 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    580

Як і обіцяли, ми продовжуємо публікувати історію пологівчанки, яка скаржиться на те, що її не обслуговують належним чином. Нагадаємо: наша землячка сплачує кожного місяця 250 грн за інтернет за що має отримувати швидкість 100 мегабіт на секунду. Проте вона говорить, що швидкість за статистикою сягає не більше 75 мегабіт.

“Тарифи вгору, якість вниз!” – скаржиться пологівчанка

Сьогодні їй зателефонували зі служби сервісного обслуговування абонентів даного провайдера.

“Можливо вам потрібно перевстановити операційну систему, або повідключати всі адблоки, або ж вам потрібно відмовитися від багатьох потрібних програм, які займають багато місця, і від того швидкість інтернету вдвічі падає” – на око по телефону вигадували сервісники.

“А ще вам треба спробувати працювати без роутера”- наостанок видали вони, і додали – “бо якщо причина не буде залежати від компанії-провайдера, то вам доведеться заплатити за виклик”.

“Це вбило мене остаточно, адже технічний стан мого ПК, та проблеми з інтернетом було діагностовано і наперед вгадано лише з телефонної розмови” – у розпачі заявляє пологівчанка.

“Наевно що далі розмови вже не буде, а візитів так і тим паче, доведеться змінити провайдера”- говорить жінка.

Отже шановні ми завжди отримуємо повний пакет послуг, за які сплачено, і мова не лише про Інтернет, ошуканих людей вистачає в різних сферах отримання послуг, деякі навіть і не знають що вже давно сплачують за повітря…

Залишити відповідь