ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ ВІДТЕПЕР МОЖНА ОТРИМАТИ ОНЛАЙН

Опубліковано в 14:06 Актуально, В Україні, Важливі, Новини, Цікаво та корисно    312

Державна служба зайнятості запустила платформу «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа», завдяки якій кожен має можливість отримати профорієнтаційні послуги дистанційно в онлайн-форматі.

Як повідомили в обласному центрі зайнятості, відтепер система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, адже всі охочі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації, якщо існує потреба. Зокрема, це стосується: вибору, зміни професії; вибору майбутнього напряму професійного навчання; оцінки власних здібностей; саморозвитку.

Програма перетворить вибір майбутньої професії у науково обґрунтований прогноз, допоможе виявити схильності та здібності до різних видів діяльності особам, які досягли 14-річного віку.

Програма заснована на діагностиці й зіставленні трьох основних факторів успішного професійного навчання й самореалізації:

  • професійна мотивація – глибинні професійні інтереси й цінності
  • структура інтелекту – рівень розвитку інтелекту (ІQ) і специфіка структури здібностей;
  • психологічні схильності (схильність до певних видів професійної діяльності).

Проходження всіх тестів гарантує високу результативність діагностики та максимально наближений професійний вибір для людини, яка проходить тестування. За результатами повного тестування програма пропонує не приблизні напрями професійної самореалізації, а конкретні професії відповідно до особистих інтересів та схильностей, із зазначенням відсотка відповідності.

Усім, хто потребує вибору або зміни професії, обрання свого кар’єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації в онлайн-форматі. Для цього достатньо зв’язатися з профконсультантом центру зайнятості, заявити про своє бажання та отримати код доступу.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь