Програма «U-LEAD з Європою»: пологівці підписали меморандум

Опубліковано в 19:03 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні    314

Цього тижня Пологівський міський голова Юрій Коноваленко та адміністраторка відділу «Центр надання адміністративних послуг» Пологівської міської ради Олена Крячуненко стали учасниками конференції «Наближаючи послуги», яка відбулася в Києві. Конференція була присвячена середньостроковим результатам діяльності напряму з покращення якості надання адмінпослуг Програми «U-LEAD з Європою».

Пологівська громада стала однією з семи громад Запорізької області, які взяли участь в даній Програмі.

Під час заходу представлені результати роботи Програми по створенню та модернізації ЦНАП, обговорені державні перспективи, особливості надання адмінпослуг у районах, що межують з тимчасово окупованими територіями.
Під час конференції учасники взяли участь у п’яти семінарах на теми, які впливають на ефективну роботу ЦНАП та його сталий розвиток: інституційні виклики, корупційні ризики, енергоефективність будівлі ЦНАП, гендерний аспект надання послуг, інформування та залучення населення до роботи ЦНАП.

В рамках конференції відбулася церемонія вручення меморандумів про співпрацю 134 громадам-партнерам третього раунду Програми за участі високих представників Уряду України, Представництва ЄС в Україні та керівництва U-LEAD.

Створення та модернізація в Україні належних ЦНАП є одним з двох ключових напрямків Програми «U-LEAD з Європою», яку фінансує Європейський Союз та його країни-члени Німеччина, Естонія, Данія, Польща та Швеція.

Програма надає учасникам комплексну підтримку у створенні належних ЦНАП, яка включає інституційну та фізичну допомогу, навчання працівників ЦНАП, допомогу з інформуванням та залученням населення громад.

Джерело: офіційний сайт Пологівської міської ради

Залишити відповідь