“Пролісок-2018”: Визначено кращі голоси юних пологівців

Опубліковано в 18:01 Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    502

Сьогодні, у Пологівській ДШМ відбувся 4-й міжрайонний фестиваль вокального мистецтва “Пролісок” серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання). Участь приймали 13 вокалістів: солісти 1, 2, 3-ї вікової категорії, дует, ансамблі.

Вокал виступаючих оцінювало компетентне журі: викладач-методист, спеціаліст вищої категорії, голова циклової комісії “Хорове диригування” ЗМУ ім. П.І. Майбороди, лауреат Міжнародного конкурсу імені Д. Бортнянського Оксана Братцева (голова журі); начальник відділу культури і туризму Пологівської РДА Марина Діденко; завідуюча методичним кабінетом початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів КУ “Обласний методичний центр культури і мистецтва” Запорізької обласної ради Лариса Камінська; директор Пологівської дитячої школи мистецтв, викладач вищої категорії, старший викладач Лариса Касьяненко; методист вищої категорії методичного кабінету початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів КУ “Обласний методичний центр культури і мистецтва” Запорізької обласної ради Світлана Сметаніна. На свято також була запрошена заступник голови Пологівської РДА Ірина Півень.

На початку прослуховувань учасників фестивалю, музичні вітання присутнім подарували випускники Пологівської ДШМ: Олександра Дяченко, Віталій Удод; викладачі ДШМ: Раїса Повод, Дмитро Апарін.

Вокалісти дуже хвилювались перед своїми виступами, але все ж, майстерно продемонстрували свій вокал перед журі. Їх голоси бриніли та лунали, неначе спів пташки навесні. Юні таланти показали свій вокал як у жвавому, так і помірному, мелодійному виконанні.

Перед початком нагороджень, директор закладу Лариса Володимирівна подякувала за участь усім виконавцям та звернулась до присутніх:

– Нам дуже приємно, що цей фестиваль, який проходить вже вчетверте в нашому районі весь час розвивається, набирає обертів. Нажаль, через несприятливі погодні умови, учасники з інших районів не змогли приїхати, адже було заявлено вдвічі більше вокалістів, ніж ви сьогодні прослухали. Тож, сподіваємось, що наступного року весна почнеться вчасно. 

Також, з теплими словами звернулась Ірина Григорівна, заступник голови Пологівської РДА:

– Дуже приємно мені бути присутній на такому заході, і від усього серця привітати переможців фестивалю. З року в рік, ваша майстерність росте, і за це велика подяка педагогам ДШМ, батькам юних учасників. Вітаю усіх жінок, дівчаток, мам із наступаючим 8 березня, нехай ваші бажання здійснюються, а на обличчях завжди сяють посмішки! 

Переможців та учасників нагородила голова журі Оксана Олексіївна. Вона вручила дипломи, медалі, статуетки фестивалю, та сувенірні подарунки.

4 місце – Аріанна Пилипенко

3 місце – Вікторія Охріменко, Владислава Лемішко, Карина Карпій

2 місце – Поліна Нестеренко, Альона Маркович, Анастасія Порохня, Тетяна Порохня, Вікторія Товстоног, вокальний дует: Карина Карпій, Вероніка Федченко, вокальний ансамбль “Sotto voce”

1 місце – Владислав Пелих

Гран-прі отримав вокальний ансамбль “Sweet music”.

Також, директор ДШМ нагородила медалями випускників школи, які на початку програми задали музичний настрій фестивалю, викладачів закладу, ведучу і концертмейстра.

Приємним подарунком для однієї з юних вокалісток Пологівської ДШМ став Диплом від Департаменку культури, туризму, національностей та релігій Запорізької ОДА КУ “Обласний методичний центр культури і мистецтва” Запорізької облради за здобуте 3 місце в обласному фестивалі-конкурсі “Лунай скрипко!”. Таку відзнаку за свою майстерність отримала Анастасія Нікішина, їй також було вручено маленький призент.

Залишити відповідь