Протягом квітня триватиме загальнообласна акція «Місячник зайнятості жінок»

Опубліковано в 11:08 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні    220

Традиційно, у квітні, в Запорізькій області проводиться «Місячник  зайнятості  жінок».

Працевлаштування жінок залишається однією з актуальних проблем. Як свідчить статистика, серед безробітних жінок, які перебувають на обліку в Пологівській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості, третина мають досить високий  професійний та освітній рівень. Нажаль, дисбаланс попиту й пропозиції  робочої сили не на користь жінкам: на більшості підприємств використовується праця чоловіків.

На сьогодні на обліку в Пологівській районній філії перебувають 556 жінок (що складає майже 61% від загальної чисельності безробітних), які потребують допомоги в працевлаштуванні.

Протягом квітня в Пологівській районній філії планується проведення «Дня відкритих дверей служби зайнятості для жінок», ярмарок вакансій, засідання «За круглим столом», тренінгу для жінок, тематичних семінарів  для безробітних жінок, засідання клубу для безробітних жінок «Пошук» та багато іншого.

Високопрофесійна допомога і суто людська підтримка фахівців служби зайнятості стане надійним помічником жінкам на шляху до впевненості у майбутньому.

Залишити відповідь