Прямий зв’язок: На що поскаржились пологівці міській та районній владі?

Опубліковано в 17:33 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    263

У понеділок, 19 березня, міський голова Юрій Коноваленко та перший заступник голови Пологівської РДА провели прийоми громадян по телефону.

До міського голови звернулося 4 мешканці міста.

Були порушені питання житлово-комунального господарства: ремонт балкону у будинку по вул.Шкільній, ремонт труби водопостачання у будинку по вул.Східній, незадовільне водопостачання по вул.Миру.

Також було порушено болюче для мешканців «Червоного виселку» питання щодо влаштування зручного пішохідного переходу до центральної частини міста.

Усім, хто зателефонував до міської ради, надано допомогу у вирішенні порушених проблем, консультації та роз’яснення. По питаннях, які потребують додаткового вивчення, залучення техніки або матеріальних ресурсів, міським головою надано доручення відповідним службам для реагування.

До Пологівської РДА зателефонували 2 громадянок.

Першою, було порушене питання щодо відшкодування виплат на теплопостачання. Як зазначили посадовці Пологівської РДА, ця громадянка з 2014 року не сплачує даний вид послуг, і щодо цієї ситуації готується позов до суду.

Також, на пряму лінію зателефонувала пологівчанка, яка поскаржилась на опалення у садочку “Казка”, де, за її словами, температура +16.

Усі звернення громадян були вислухані, відповідальним особам надані доручення для вирішення озвучених проблем.

Залишити відповідь