Придбання флагштоку та прапору в Пологах розкритикували у грубій формі на запорізькому сайті

Опубліковано в 18:24 Важливі, Новини, У Пологах, У регіоні    598

Нещодавно ми писали про те, що до Дня міста, яке у Пологах святкуватимуть 16 вересня, на центральній площі буде встановлено 12-метровий флагшток, на якому постійно майорітиме пологівський прапор. Це обійдеться місту в 24-25 тисяч гривень. За словами міського голови, прапор оброблений спеціальними речовинами, аби ні мороз ні сонце його не пошкодили, тож прослужить не мало, до того ж, виробники дають на нього 3-річну гарантію.

Сьогодні, після публікації подібного матеріалу одного із ЗМІ Поліг, на запорізькому сайті “Z-city” з’явилась просто кричуща критика:

“Значит, больше нет проблем! В Пологах к юбилею потратят двадцать пять тысяч на знамя и флагшток

Итак, что же собираются приобрести за 25 тысяч бюджетных гривен? Флагшток высотой 12 метров, а также флаг.

Причем флаг не абы какой — а такой, который не боится ни дождя, ни града, ни ветра, ни прочих атмосферных явлений, вредных для любых других флагов. Более того, производители дают гарантию на свое «изделие» — целых три года! Неясно правда, на что распространяется «страховка» — на то, что знамя выцветет? Или порвется? Или и то, и другое вместе!

В общем, поздравляем, конечно, жителей Полог с юбилеем — чем не повод, так сказать. А вот чиновникам тамошним имеем сказать одну маленькую загогулинку — флаг, оно, конечно, да, брать можно. Но может, к юбилею детскую площадочку за эти же деньги, а? Или там асфальт подлатать в особо чудовищных местах. Вы ж видите, по какому, с позволения сказать, покрытию, ездят ваши земляки. Как говорится, где Пологи — а где дороги…

Надо с этими «советами» в головах заканчивать, господа хорошие. Если люди будут жить как люди, им и в голову не придет мысль — а какой там у нас флаг, Маня, висит — новый али нет?..”

Чесно кажучи, неприємно таке читати про наше місто. Чомусь коли, (як не як), але, все ж поступово робили дороги, вони не звертали уваги, та й дитячих майданчиків у нашому місті за останній рік з’явилось доволі багато, за що пологівці неодноразово дякували голові Поліг. І що найбільше зачіпає, так це те, що жоден пологівець не висловився негативно на рішення міськради придбати флагшток за таку суму, а ті, що живуть у Запоріжжі, вважають що їм видніше, чи як!?

Залишити відповідь