Прийміть вітання від Спілки підприємців Пологівщини!

Опубліковано в 8:00 Важливі, Новини, У Пологах    644

Сьогодні, 14 жовтня, українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника та захисниць України.

Спілка підприємців Пологівського району (СППР) вітає всіх зі святами!

Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір – це заступниця і покровителька наших козаків, з яких і брали прикладнаші захисники. Й донині нащадки козаків розвивають найкращі традиції наших предків, що є для нас зразком доблесті й відданості Україні.

Від усього серця вітаємо з цими знаменними святами всіх громадян України, гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров і живе дух наших героїчних попередників!

Цей день, що став уособленням мужності й самовідданості, лицарства і благородства, день – справжніх оборонців, визволителів і захисників України. У цю світлу мить ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під свою опіку всіх захисників України та подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, добро, щасливі і довгі роки життя в успішній Україні. У свято Покрови нехай Божа Матір буде прихильною до кожної Вашої родини. Любові, радості, сонячного настрою та мирного неба ми бажаємо всім захисникам України!

З повагою, Спілка підприємців Пологівського району

Залишити відповідь