Приємна статистика Пологівщини: зі 136 дітей-сиріт, 127 – влаштовані до сімейних форм виховання

Опубліковано в 12:04 Важливі, Новини, У районі    274

“ЛЮДСТВО ЗОБОВ’ЯЗАНЕ ДАТИ ДИТИНІ НАЙКРАЩЕ” – Саме це стверджується Декларацією ООН про права дитини. З нагоди відзначення цими днями Всесвітнього дня дитини, служба у справах дітей приєднується до  славної ініціативи і вітає всіх наших дітей, особливо переймаючись проблемами тих, хто обділений батьківським піклуванням.

Наразі, на Пологівщині функціонує 11 прийомних сімей, в яких виховуються та утримуються 27 дітей, що мають статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, та 2 дитячих будинки сімейного типу, де влаштовані на виховання  і спільне проживання 11 вихованців. Під опікою та піклуванням мешкає 58 дітей,  та 24 –  в сім’ях усиновлювачів.

За результатами 10 місяців поточного року, констатуємо, що із 136 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 127 – влаштованих до сімейних форм виховання, що становить 93,4% від загальної кількості таких дітей.

У порівнянні з відповідним періодом попереднього року, в районі у 2018 році на 1,7 відсоткових пункти зросла питома вага дітей цієї категорії, які охоплені сімейними формами виховання, оскільки у 2017 році вона становила – 91,7%.

Фінансування  заходів, здійснюваних  у 2018 році службою у справах дітей щодо запобігання соціальному сирітству,  поліпшення  умов  життя  дітей,  які  перебувають  в  особливо  складних і  надзвичайних умовах,  подолання  дитячої  бездоглядності і  безпритульності, захисту прав дітей, які вчинили правопорушення, соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, передбачене  Комплексною районною Програмою «Діти. Сім’я. Перспектива.» на 2018-2022 роки (зі змінами та доповненнями), затвердженою рішенням Пологівської районної ради від 20.10.2017 №2, і склало у 2018 році 50 000,00 грн.

Протягом 2018 року за рахунок коштів державного бюджету придбано  житло 2-ом особам з числа дітей-сиріт, які перебували на квартирному обліку в Пологівській міській раді.

Вітаємо всіх, хто своєю працею і своєю наполегливістю зміцнює благополуччя підростаючого покоління, сприяє розвитку здорових стосунків і взаєморозуміння в цьому юному середовищі!

Зі інформацією служби у справах дітей

Залишити відповідь