ПУНКТИ ГАРЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ ДОПОМАГАЮТЬ БЕЗХАТЧЕНКАМ ПЕРЕЖИТИ НЕГОДУ

Опубліковано в 15:13 Важливі, Новини, У районі, У регіоні    482

У рамках реалізації Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб з інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2015 – 2019 роки здійснюється фінансування гарячого харчування в осінньо-зимовий період громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, на забезпечення гарячого харчування в листопаді – грудні цього року з обласного бюджету було виділено 100 тис. грн. 

На сьогодні в області діє 27 пунктів гарячого харчування, з них 15 обласних (вони фінансуються з обласного бюджету) та 12 місцевих пунктів.

Пункти працюють у містах Запоріжжя, Бердянськ, Енергодар, Мелітополь, а також у Вільнянському, Пологівському, Чернігівському, Якимівському та Оріхівському районах.

Пологівський район: м. Пологи, вул. І. Чеберка, 23 (при територіальному центрі соціального обслуговування) З 05.11.2018 понеділок, середа, п’ятниця з 12.00 до 13.00.

Їхніми послугами користуються до 400 осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь