РЕАКЦІЯ НА МАЛЕНЬКІ БУЛОЧКИ у пологівській школі

Опубліковано в 15:43 Важливі, Новини, У Пологах    1 333

Сьогодні на сторінках ПІК було обліковано звернення місцевого школяра, який поскаржився на випічку у їдальні свого учбового закладу дуже малих розмірів:

Пологівські школярі скаржаться на дуууже маленькі булочки

Адмiнiстрацiя КП “Господар”:

Дiйсно, в цьому роцi пришла змiна кухарiв. На даний час, випiкається пирiжок з рiзною вагою 60 г та 75 г. Вiдповiдно до калькуляцiї цiна 3,18 грн та 3,76 грн. Хотiлося вияснити, даний пирiжок за якою вагою був придбаний? Пирiжка з вагою 20-30 г у їдальнях КП Господар у продажy не має.

Адміністрація КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4» ПМР:

Внутрішній контроль за організацією харчування учнів здійснюють працівники навчального закладу із залученням представників організації, яка забезпечує харчування учнів, КП «Господар». Заходи внутрішнього контролю передбачені обов’язками окремих працівників. Нами здійснюється оперативний контроль різних питань організації харчування школярів. Щодня проводиться нагляд за якістю харчування за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог у шкільній  їдальні. Проводиться бракераж кожної партії приготовлених страв і напоїв. Запис про перевірку готової продукції вноситься до бракеражного журналу.

Стосовно публікації на сайті газети «ПІК» від 23.09.2020 року,  де наші школярі скаржаться на «ДУУУЖЕ маленькі булочки», мусимо зазначити, що нами було проконтрольовано норми закладки продуктів харчування та продовольчої сировини, а  також – вихід готової продукції. Доводимо до відома, що вироби були виготовлені відповідно технологічних карток та калькуляції. Ціни на продукцію власного виробництва та кондитерські вироби затверджені Комунальним підприємством «Господар».  Доречі, випічка: пиріжок з повидлом – норма виходу  1 шт – 60 г., ціна 3,18 грн. та  1 шт – 75 г.,  ціна 3,76 грн. На момент перевірки вага  випадково вибраних п’яти пиріжків становила 68 г кожна.

До внутрішнього контролю за організацією харчування учнів варто залучати представників батьківської ради. Це  забезпечить прозорість та гласність вивчення цього питання і дасть змогу уникнути можливих непорозумінь. Проте, на сьогодні це неможливо, так як діють карантинні обмеження.


Редакція ПІК щиро вдячна за швидку реакцію та пояснення!

І нагадуємо, що на сторінках нашого інтернет-порталу кожен має свободу слова – будь то школяр, або держслужбовець. Інформація озвучена дитиною учбового закладу теж має право на життя, як і подальша реакція та пояснення від відповідальних осіб.

1 коментар на “РЕАКЦІЯ НА МАЛЕНЬКІ БУЛОЧКИ у пологівській школі

  • В 11-00 в ПІК опублікована, так звана “анонімка”, о 13-00 опублікований (не написаний) коментар-відписка КП “Господар”, у 15-43 опублікована (напевне теж написана раніше, не на хвилину публікації) відповідь на “анонімку” школяра! А у відповіді… І було проконтрольовано, і, і те і се, і ще раз оте! А головне оте, що – “проводиться бракераж кожної партії приготовлених страв і напоїв”. Цікаве виправдання – запис про “перевірку готової продукції вноситься до бракеражного журналу”, звідси питання, як часто робляться такі перевірки, ким, і що далі, які висновки? Звісно ж КП “Господар” не має в наявності актів, касових ордерів, чи відомостей з вказаними компенсаціями відшкодуваннь винними у приготуванні бракованих страв? Напевне браковані страви знищуються, в присутності комісії, в яку входять, незацікавлені представники, вчителі, чи зі сторони батьків? Чи той “бракераж” використовується “за призначенням”? Як саме – загалом ні для кого не секрет… І головне, цікаво – коли очільники КП “Господар” все встигли? І висновки зробити, і написати абияк? Завидна оперативність! Як і у “цьогорічної зміни кухарів”, які мали час з 11-00 до їх перевірки “господарями”, “нафарбувати губи” всьому, що недотягувало до стандартів у шкільних їдальнях які нещодавно анонсувала Олена Зеленська… )

Залишити відповідь