Реконструкція мосту, водогону, будівництво автодрому: Що нині РОБИТЬСЯ у Воскресенці

Опубліковано в 14:52 Важливі, Новини, У районі    738

Нещодавно у селі Воскресенка розпочався ремонт мосту через річку Конку, розташованого при в’їзді до населеного пункту – важливої транспортної артерії, що з’єднує село та місто.

– Міст потребував ремонту вже давно. Люди звернулися до мене, а я, в свою чергу, до тодішнього голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля. Ми зустрілися, він вислухав мене та пообіцяв допомогти. Виконання цього проекту було доручено ДП «Місцеві дороги Запорізької області», яке очолює Геннадій Тімченко. Він також серйозно поставився до цього питання. Зараз підрядника визначено, з початку березня тривають ремонтні роботи. Користуючись нагодою, хочу подякувати мешканцям громади, а також голові Пологівської РДА Артуру Крупському за підтримку цієї ініціативи, – каже Микола Гузенко.

Ситуацію також прокоментував Геннадій Тімченко.

– Якщо коротко, під час ремонту цього об’єкту буде повністю розібрана та замінена бетонна плита проїзду. За давністю років вона повністю вичерпала свій ресурс і почала руйнуватися. Враховуючи звернення з території, ми обстежили міст і вирішили його закрити. Було оголошено декілька тендерів, але зряду причин вони не відбулися. Саме тому ліквідацією цієї аварійної ситуації сьогодні займається підрядник, що здійснює експлуатаційне утримання доріг у межах Пологівського району. Мінімальний термін виконання ремонту – три місяці, – повідомив фахівець.

Оновленому водогону – бути!

Крім цього, у Воскресенській громаді вирішено питання реконструкції водогону села Кінські Роздори.

– У Воскресенці ми виконали реконструкцію водопровідної мережі у повному обсязі. Можливість зробити теж саме в Кінських Роздорах довгий час перебувала під питанням. Двічі ми подавали відповідну документацію до департаменту житлово-комунального господарства Запорізької ОДА. Кошторис проекту реконструкції складає 15 млн грн. Завдяки тому, що ми увійшли до програми «Питна вода 2012-2020», наприкінці минулого року Запорізька обласна рада виділила громаді близько 9 млн грн для освоєння у 2020 році. До цього слід також додати наше співфінансування в розмірі 20%.

Зараз проходить тендер, і як тільки з’явиться підрядник, відразу ж розпочнуться заплановані роботи. Це серйозний проект. Він передбачає не тільки відновлення близько 20 км водогону, а й буріння трьох артезіанських свердловин, – підкреслив Микола Гузенко.

Не менш важливими за чотири роки існування громади є проекти з реконструкції вуличного освітлення населених пунктів. Поодинокі вуличні ліхтарі залишились в минулому, на їхньому місці з’явилися нові енергозберігаючі лампи. Так, в період 2016-2019 років виконано освітлення близько 20 вулиць та провулків, паркової зони, встановлені 422 енергозберігаючі лампи та нові опори. Однак на цьому роботи не завершені. На 2020 рік заплановано зробити реконструкцію освітлення у селах Воскресенка та Кінські Роздори.

Дбають у Воскресенській ОТГ й про молодь. Зараз біля Кінськороздорівського НВК майже завершено будівництво сучасного автодрому.

– В цьому навчальному закладі вже понад 50 років викладається автосправа. Практичні навички водіння та теоретичні знання є хорошою базою для отримання учнями водійських прав у майбутньому. Без перебільшення, цей автодром буде найкращим в області! – додав наостанок староста Кінсько-Роздорівського старостинського округу Сергій Зубенко.

Повідомляється на сайті: pozitciya.com.ua

Залишити відповідь