Реєстрація та перереєстрація транспортних засобів – у новому центрі МВС, м. Пологи

Опубліковано в 12:37 Важливі, Новини, У Пологах    385

У м. Пологи презентовано повністю оновлений сервісний центр МВС, за сприянням міської та обласної влади.

У ньому громадяни можуть швидко та зручно отримати послуги із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, видачі довідок про несудимість.

Адреса оновленого сервісного центру МВС: Запорізька область м. Пологи, вул. Жуковського, буд. 12.

Графік роботи: з вівторка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, в суботу з 9:00 до 16:45, без обідньої перерви. Неділя і понеділок – вихідні.

Сервісні центри МВС нового зразка працюють за принципом «єдиного вікна» та екстериторіальності. Прозорі та відкриті офіси оформлені в єдиному візуальному стилі та обладнані сучасним технологічним устаткуванням. Тут є полиці для буккросингу, передбачені умови для громадян з інвалідністю.

Крім того, в області працює мобільний сервісний центр МВС, який обслуговує громадян в населених пунктах, де немає стаціонарних сервісних центрів МВС. За півтора роки роботи пересувний сервіс надав мешканцям області більше тисячі найпопулярніших послуг МВС. Графік виїздів та маршрути – на сайті регіонального сервісного центру МВС.

Важливо, що деякими послугами сервісних центрів МВС можна скористатися онлайн: наприклад, в пару кликів замовити довідку про несудимість.

Також, сервісні центри МВС нещодавно презентували зручну онлайн-інструкцію для громадян, які бажають отримати водійське посвідчення вперше. В ній зібрані посилання на усі сервіси для підготовки до іспитів з ПДР: онлайн-тренажер, чек-лист, схеми маршрутів тощо.

Інформує: офіційна сторінка “Сервісні центри МВС в Запорізькій області”

Залишити відповідь