Результати футбольної неділі у Пологах

Опубліковано в 7:00 Новини, У Пологах    291

Минулої неділі, 22 жовтня, на стадіоні «Пологи-5» відбувся турнір серед ветеранів 50+ на призи Запорізької обласної федерації футболу.

Не зважаючи на дощову погоду, змагання підтримали не лише 70-80 спортсменів з області, а й велика кількість вболівальників. За що організатори спортивних змагань висловили щиру вдячність та по завершенню футбольного дня влаштували урочистості з частуванням польовою кухнею від пологівських МНСників та ветеранів місцевого футболу.

Отже, у півфінальних парах зустрічались ФК «Василівка» і ФК «Токмак», результати гри – 2:0. А також ФК «Енергодар» та ФК «Юніор 50+ Пологи» – 2:1.

У фіналі зустрілися команди з Василівки та Енергодару. Перемогу здобули наші сусіди з рахунком 2:0. Два м’ячі на рахунку гравця з Василівки у Юрія Літкіна, який був визнаний кращим гравцем фіналу, а також Володимир Сівінський з команди енергодарівців.

Привітали футболістів голова ЗОФФ Віктор Межейко та міський голова Юрій Коноваленко.

Призери змагань були нагороджені кубками, медалями, дипломами, м’ячами від ЗОФФ, Пологівської міської ради та КЗ «КД «Гірник».

Після проведення турніру відбулася фінальна гра відкритого кубку міста по футболу на призи Пологівської міської ради серед аматорських команд 8х8 між ФК «МНС-Пологи» (керівник команди Юрій Голінько) та ФК «Славія» (командир Ігор Дудніков). Перемогу святкували рятувальники з рахунком 5:1.

Підведення підсумків футбольного сезону 2017 року відбудуться в КЗ «КД «Гірник» 24-25 листопада куди запрошуються спортсмени та їхні групи підтримки.

Інформує: міськрада

Залишити відповідь