Ромів у Пологах поздоровляли зі святом (ФОТО)

Опубліковано в 17:15 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    783

Як передмовою, хочемо нагадати, що у 2018 році в Пологівському районі зареєструвалась громадська організація «Ромська мрія», представником якої стала Тамара Савченко.

За ініціативи райдержадміністрації, 25 березня, було проведено нараду в форматі «круглого столу», в якій взяли участь керівники району та міста, представники галузей культури, освіти, медицини, соціального захисту населення.

Керуючись державною Стратегією захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року сьогодні, 8 квітня, у РЦ «Юність» відбулося свято з нагоди Міжнародного дня ромів. Його метою є самоідентифікація ромської етнічної групи як єдиного народу, привернення уваги до самобутньої культури та історії.

Зі сцени лунали щирі привітання та великодушні побажання здоров’я й довголіття для всіх представників ромської національності. Згадали видатних ромських діячів культури. Слухали колоритні пісні цього народу, споглядали пристрасні танки у виконанні хореографічних колективів та солістів Пологівщини. Ромів вітали ветерани, представники РДА, міської та районної ради.

Роми – гордий волелюбний народ, що має свою історію, прапор та герб, розповідає власні легенди на своїй мові.

Сьогодні Міжнародний день ромів! Зі святом вас!

Оля Белименко

Залишити відповідь