Розпочалася реєстрація на основну сесію ЗНО

Опубліковано в 9:51 В Україні, Важливі, Новини    234

6 лютого, почалася реєстрація на ЗНО-2018, яка триватиме до 19 березня.

Для того, щоб взяти участь у ЗНО, випускникам спочатку потрібно за допомогою сервісу «Зареєструватися» сформувати та роздрукувати реєстраційну картку (https://zno.testportal.com.ua/registration).  Вона є одним із обов’язкових документів для подальшої реєстрації.

Після створення картки майбутні учасники ЗНО мають сформувати комплект реєстраційних документів. Учні, які цього року проходять державну підсумкову атестацію у формі ЗНО, подають такий комплект до закладу освіти, де навчаються. Решта осіб, які бажають пройти ЗНО, надсилають комплект самостійно на адресу регіонального центру, вказану в контрольно-інформаційному листі.

Ті, хто успішно пройде реєстрацію, отримають від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО.

Для кожного зареєстрованого учасника на сайті  Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти  буде створено інформаційну сторінку, доступ до якої можливий за номером і пін-кодом сертифіката. На цій сторінці буде розміщено інформацію про обрані предмети для проходження тестування, а згодом – адреси пунктів проведення ЗНО та результати проходження тестування.

Як нагадали в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, тестування з української мови та літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької та французької мов – 31 березня.

Довідково: всю потрібну інформацію щодо ЗНО можна отримати на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти  www.dneprtest.dp.ua або за телефоном (056) 790–24–99. Повний перелік документів, необхідних для реєстрації, а також докладні рекомендації розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Учасникам/Процедура реєстрації».http://testportal.gov.ua/registr/.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь