Розрахуй майбутню пенсію ОНЛАЙН

Опубліковано в 17:38 Актуально, В Україні, Важливі, Новини, Цікаво та корисно    530

Електронний додаток «Пенсійний калькулятор» уже доступний в особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Він дає можливість розрахувати пенсію за віком згідно зі статтями 26, 27, 28, 29 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

При обчисленні страхового стажу та заробітної плати використовуються дані, що містяться в електронних реєстрах Пенсійного фонду України. Для врахування періодів трудової діяльності та інших, що враховуються до стажу роботи для призначення пенсії, користувачам додатково надана можливість їх ручного введення.

За результатами розрахунку користувачу надається сума розрахованої пенсії та формується протокол, який містить інформацію про всі складові такого розрахунку. Сервіс не здійснює припущень щодо рівнів зростання середньої заробітної плати в Україні у наступні роки або рівня інфляції та дозволяє оцінити розмір пенсії в умовах і цінах на момент проведення розрахунку.

Результати попереднього розрахунку зберігаються в особистому кабінеті користувача на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України та доступні для перегляду в будь-який час. Доступ до  сервісу здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису (раніше – ЕЦП).

Нагадаємо, послуги з видачі цифрового підпису Державна фіскальна служба надає безкоштовно. Термін дії кваліфікованих сертифікатів – два роки. Надалі платники можуть самостійно формувати нові ключі ЕЦП. Для цього необхідно завантажити програму з сайту АЦСК. На цьому ж ресурсі розміщено іншу корисну інформацію та адреси пунктів Акредитованого центру сертифікації ключів.

За матеріалами Урядового порталу

Залишити відповідь