Розширено підтримку фермерства та сільськогосподарської кооперації за бюджетні кошти

Опубліковано в 15:01 Актуально, Важливі, Новини, У регіоні    229

Під головуванням заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремети відбулася відео skype-конференція за участю керівників структурних підрозділів облдержадміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку облдержадміністрацій.

Запорізьку область на заході представляли директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрій Поляков,  фахівці Запорізького відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств.

Учасники відеоконференції обговорили проблеми та шляхи реалізації бюджетної програми фінансової підтримки розвитку фермерських господарств у 2019 році.

Віктор Шеремета наголосив, що 2018 рік став першим в історії українського фермерства, коли слова влади про підтримку були підтверджені реальним фінансовим ресурсом у розмірі  1 млрд. грн. Поточний рік не є винятком – державна підтримка аграріїв продовжується. Результатом спільної роботи є те, що в державі поступово збільшуються обсяги виробництва продукції з доданою вартістю,  насичується внутрішній ринок якісним продовольством та розширюється експортний потенціал країни. Крім цього, створюються додаткові робочу місця, що позитивно впливає на соціальний рівень життя місцевого населення.

Посадовці Мінагрополітики України ознайомили учасників відео skype-конференції зі змінами та доповненнями до Постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 106 (зі змінами 126) “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств”, які передбачають розширення напрямів урядової фінансової підтримки фермерів.

Більш детально з програмою підтримки та переліком необхідних документів можна ознайомитися за посиланням.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Залишити відповідь