САД відреагувала на скаргу пологівчанки про неякісний ремонт доріг

Опубліковано в 14:25 Важливі, Новини, У районі, У регіоні    1 140

Днями, пологівчанка Ангеліна Устименко висловила своє бачення щодо неякісного ремонту дороги до моря:

“Буває ж так🤔 їдеш на море і розумієш, що від дороги очікуєш більше😉 бо крайній раз, менше місяця тому, спостерігала на ній роботу техніки… Розчарування… Зробила фото, виклала у себе на сторінці… Я не розраховували, що ця новина розійдеться по всій Україні😉 Не знаю, але якщо за одну з моїх фото, давали б 1грн🤔 за вчорашній день я стала б міліонером. Фото обговорюють районі, обласні, українські ЗМІ, на сторінках ФБ блогерів, волонтерів, та народних депутатів. Дивують деякі коментатори, які нарікають на те, що хай буде так, бо старалися робили.. Навіть погрожують, що я це для чогось спеціально зробила🙄… Напевне ось так виглядає ДЕМОКРАТІЯ🥰 Не думайте, що від Вас, однієї людини з маленького містечка, чи села нічого не залежить. Просто не будьте байдужими, спробуйте не проходити осторонь…”

Сьогодні, на офіційному сайті Служби автомобільних доріг з’явилась наступна інформація:

“Чимало дописувачів соцмереж, а потім і журналісти, посилаючись на авторів таких публікацій,  поширили не правдиву інформацію, щодо відновлення автодороги О081491.

Першоджерелом публікацій стала пані, яка на превеликий жаль переплутала ділянки доріг і ввела в оману оточуючих!

Жінка їхала дорогою О081491 Пологи-Кінські Роздори-Андріївка-Нововасилівка-Бердянськ зі сторони Бердянська. Побачивши зруйновані вантажівками ділянки, сфотографувала їх.

Вже після цього – побачила стенд про Велике Будівництво і додала його до інших фото. Тим самим створивши враження, що руйнація відбулась на щойно відремонтованій ділянці.

Насправді зруйновані перевантаженим транспортом узбіччя знаходяться на ділянці, яка відновлювалась у 2019 році. І вона не має жодного відношення до Великого Будівництва.

Ця руйнація з’явилась протягом останніх двох тижнів. Що підтверджує порушення вагових норм, порушення заборон щодо руху великовагового транспорту за відповідних температурних умов. А також відсутність контролю з боку Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки) на автошляхах Запорізької області.

Проте, замовник минулорічного ремонту в особі ДП «Місцеві дороги Запорізької області» вже звернув увагу підрядної організації на зруйновані ділянки. І на виконання припису держпідприємства протягом тижня підрядник  усуне всі недоліки у межах гарантійних зобов’язань.

Стосовно ділянки Великого будівництва 2020 року на автошляху О081491 Пологи-Кінські Роздори-Андріївка-Нововасилівка-Бердянськ – виконання поточного середнього ремонту на ній ще не завершено. Нині будівельники завершують роботи із влаштування узбіч щебенево-піщаною сумішшю. Надалі заплановано встановлення дорожніх знаків та спрямувальних стовпчиків, а також нанесення горизонтальної дорожньої розмітки.

Державне підприємство «Місцеві дороги Запорізької області» звертається до громадськості із проханням: не поширювати фейкові новини та не ставати заручниками брудних маніпуляцій, які мають яскраво виражене політичне забарвлення.”

1 коментар на “САД відреагувала на скаргу пологівчанки про неякісний ремонт доріг

  • Яка нам різниця та то дорога, чи не та – дорожний збір збирається на АЗС однаково хоч ти по полям катайся! І чого ми мусимо знати чи ця ділянка підпала під зільоне “велике будівництво” з коштів притикоронавірусного фонду, чи якась інша – крадуть гроші скрізь однаково. Якість відбудованих, і новозбудованих доріг у нашому регіоні однаково жахлива – Мурчик це зразу після укладання нового асфальту на будь-який ділянці може довести! ))) https://www.facebook.com/dmitrikogan/videos/3349484791765121/

Залишити відповідь