Серед пологівських правопорушників провели профілактику ВІЛ\СНІДУ

Опубліковано в 12:51 Важливі, Новини, У районі    298

Одним із важливих напрямків роботи Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі-Пологівський РЦСССДМ) є робота з особами які вчинили правопорушення.

На обліку Пологівського РЦСССДМ станом на 09.10.2018 року перебуває 76 осіб які вчинили правопорушення, яким було надано кваліфіковану допомогу. Даній категорії осіб фахівцями із соціальної роботи Пологівського РЦСССДМ було надано індивідуальні соціальні послуги відповідно до потреб.

З метою запобігання захворювання на ВІЛ – інфекцію та усвідомлення небезпеки, яку несе в собі СНІД, 9 жовтня фахівцями із соціальної роботи Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками Пологівського РВ  філії Державної установи «Центр пробації» була проведена  інформаційно – профілактична бесіда «Профілактика ВІЛ/СНІДу серед правопорушників». 

Основною метою якої стало підвищення рівня інформованості молоді з проблем, пов’язаних з ВІЛ/СНІД; формування та розвиток навичок запобігання зараження ВІЛ-інфекцією; виховання почуттів відповідальності за власну поведінку та ведення  здорового способу життя. На бесіді було обговорено те, що не можна залишатись байдужим до проблеми ВІЛ/СНІДу, пам’ятати для того, щоб жити далі, проявляти максимум співчуття і милосердя до людей, хворих на СНІД. Людство вже пройшло шлях від страху і бажання ізолювати хворих і інфікованих ВІЛ до розуміння, що ці люди потребують допомоги і підтримки самого суспільства.

Всі учасники проявили небайдужість та зацікавленість до даної теми: вони усвідомили, що найбільше щастя – бути здоровим та сильним, бути господарем своєї долі, та вільним у виборі власних дій.

Залишити відповідь