Сергій Титюк: «Ми не штрафуємо – ми попереджаємо» – відповідь на лист пологівчанки

Опубліковано в 16:30 Важливі, Новини, У Пологах    772
Фото умовне

До редакції надійшов лист від пологівчанки, жительки пров. Пуговського. Жінка з обуренням виступає проти співробітників КП «Благоустрій», які зробили їй зауваження з приводу захаращення території будівельними матеріалами.

«Нещодавно, планували розпочати ремонтні роботи на власному обійсті, завезли будівельні матеріали та вивантажили їх біля огорожі. Вже наступного дня до нас підійшли люди, вони представились працівниками КП «Благоустрій» та пояснили, що будматеріали потрібно прибрати, так як вони буцім-то займають вже територію міста. Ще й про штрафи згадували, неначе я щось серйозно порушила. Як так може бути? Адже будматеріали знаходяться біля нашого паркану, не загороджують прохід та нікому не заважають» – скаржиться місцева жителька.

За коментарем ситуації, що склалася звертаємося до директора КП «Благоустрій» Сергія Титюка.

«Дійсно багато хто не знає, що територія, яка знаходиться за огорожею домоволодіння, охоплює довжину на рівні парканної огорожі, та ширину до проїжджої частини – належить місту, проте за порядком на ній мають слідкувати жителі, до чиїх домоволодінь вона прилягає. Якщо жителі хочуть завести будматеріали – будь-ласка, мають право, проте вивантажувати їх потрібно у себе на подвір’ї, аби не захаращувати зовнішій вигляд місцевості, та не спричиняти незручностей для сусідів. Наші працівники мають повне право за законом зробити попередження, а жителі мають на нього адекватно реагувати. Людині дається 30-денний строк для усунення проблеми, про яку ми зараз говоримо, інакше, згідно припису, ми передаємо відомості про вчинення правопорушення до міськради. Звідти, справа переходить до суду, а вже після розгляду справи по суті призначається вид покарання, зазвичай, це штраф. Та щоб до цього не дійшло, просимо правильно розуміти ситуацію, і вчасно та належно відреагувати на неї.» – говорить Сергій Костянтинович.

Оля Белименко

Залишити відповідь