Сесія Пологівської міськради відбулась. За що проголосували?

Опубліковано в 9:47 Важливі, Новини, У Пологах    600

18 березня, відбулася дванадцята сесія Пологівської міської ради, яку відкрив і провів міський голова Юрій Коноваленко.

Засідання сесії було заплановане на п’ятницю, але його перенесли на середу через карантинні заходи. Депутати з розумінням поставилися до ситуації і відповідально виконали свої обов’язки. Перед сесією провели спільне засідання комісій, де детально розглянули 84 питання порядку денного. Тож під час сесії більшість питань вирішили приймати «пакетом».

Депутати голосували за рішення, які націлені на безперебійну роботу лікувальних закладів громади, комунальних установ та підприємств. Зокрема, надали фінансову підтримку ГКП ВКГ «Міськводоканал» ПМР в розмірі 200 тис. грн. на оплату заборгованості за спожиту електроенергію.

Ухвалили також рішення про внесення змін до міських програм «Фінансове забезпечення діяльності закладів дошкільної освіти Пологівської міської ради», «Фінансове забезпечення діяльності закладів загальної середньої освіти Пологівської міської ради». У зв’язку з необхідністю використання коштів субвенції з обласного бюджету та впорядкування бюджетних розрахунків, доповнили програми заходами, серед яких придбання для дитячих садочків меблів, пісочниць, обладнання для спортивних майданчиків та ін., а для шкіл – парт, стільців, комп’ютерної техніки, фліпчартів, екранів і проекторів та ін.

Затвердили Положення про порядок організації надання безкоштовної офтальмологічної допомоги жителям, які проживають на території Пологівської міської ради.

Внесли зміни до програм «Турбота», «Підтримка сталого функціонування первинної медико-санітарної допомоги Пологівської міської об’єднаної територіальної громади», «Охорона здоров’я», «Реконструкції та розвитку комунального майнового комплексу з надання послуг водопостачання та водовідведення», «Утримання автомобільних доріг», «Розвиток Пологівської міської об’єднаної територіальної громади», «Благоустрій», «Про бюджет Пологівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» та інших. На сесії розглянули і земельні питання.

Повідомляється на сайті Пологівської міськради

Залишити відповідь