Сесія Пологівської райради обіцяє бути цікавою… і довготривалою

Опубліковано в 16:32 Важливі, Новини, У районі    430

Учора, 23 жовтня, в сесійній залі районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природокористування та з питань депутатської діяльності, державної регуляторної політики, законності та соціальної політики.

У засіданні, окрім її членів, взяли участь: голова районної ради Олександр Покутній, заступник голови районної ради Ігор Шевченко, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Клименко, заступник голови райдержадміністрації Ірина Півень, начальники та спеціалісти відділів та управлінь райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради.

На порядок денний виносились та розглядалися наступні питання:

1. Про дострокове припинення повноважень депутата Пологівської районної ради Запорізької області сьомого скликання Бутенко Ю.О.
2. Про підготовку закладів загальної середньої освіти Пологівського району до початку опалювального сезону 2018-2019 років.
3. Про районну Програму «Шкільний автобус» на 2019 рік.
4. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку освіти Пологівського району на 2018-2022 роки (зі змінами та доповненнями).
5. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2018 рік (зі змінами та доповненнями).
6. Про внесення змін та доповнень до районної Програми підвищення якості та ефективності виконання представницьких та управлінських функцій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на території Пологівського району на 2017-2019 роки (зі змінами та доповненнями).
7. Про внесення змін до районної Програми профілактики правопорушень, боротьби зі злочинністю та забезпечення громадської безпеки у Пологівському районі на 2018-2022 роки (зі змінами).
8. Про внесення змін до районної Програми «Призовна дільниця» на 2016-2019 роки (зі змінами).
9. Про внесення змін до Програми заохочення підвищення ефективності виробництва сільськогосподарської продукції та покращення показників праці в Пологівському районі на 2014-2018 роки (зі змінами).
10. Про внесення змін до районної Програми забезпечення діяльності напрямків охорони здоров’я у Пологівському районі на 2015-2020 роки (зі змінами та доповненнями).
11. Про районну Програму розвитку донорства крові та її компонентів у Пологівському районі на 2019-2023 роки.
12. Про внесення змін до районної Програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, венеричних захворювань, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД, венеричні захворювання в Пологівському районі на 2015-2020 роки (зі змінами).
13. Про внесення змін до районної Програми «Цукровий діабет» на 2015-2018 роки (зі змінами).
14. Про внесення змін та доповнень до районної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб з інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2018 – 2020 роки (зі змінами та доповненнями).
15. Про внесення змін до Комплексної районної Програми «Діти. Сім’я. Перспектива.» на 2018-2022 роки (зі змінами та доповненнями).
16. Про внесення змін та доповнень до Порядку використання коштів районного бюджету на надання фінансової допомоги громадянам Пологівського району для проведення ендопротезування колінного, тазостегнового суглобів та післяопераційної реабілітації (зі змінами).
17. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 22.12.2017 № 10 «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами та доповненнями).
18. Про передачу обладнання зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області до спільної власності територіальних громад сіл та міста Пологівського району Запорізької області.
19. Про зміну юридичної адреси та затвердження нової редакції Статуту комунальної установи «Пологівський інклюзивно-ресурсний центр» Пологівської районної ради Запорізької області.
20. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Господар» Пологівської районної ради Запорізької області та затвердження його в новій редакції.
21. Про списання майна об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста, управління якими здійснює Пологівська районна рада.
22. Про закріплення комунального майна.
23. Про оренду майна об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста, управління якими здійснює Пологівська районна рада.
24. Про звернення депутатів Пологівської районної ради Запорізької області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України.
25. Про внесення змін до районної Програми співфінансування витрат на експлуатаційне утримання та поточний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Пологівському районі на 2018 рік (зі змінами та доповненнями).

Всі проекти рішень з питань порядку денного спільного засідання постійних комісій обговорені членами постійних комісій та рекомендовано винести на розгляд на пленарному засіданні чергової сесії, яке відбудеться цієї п’ятниці, 26 жовтня, о 10:00.

Інформує: Пологівська райрада

Залишити відповідь