Сесія райради ледь не зірвалась (ФОТО)

Опубліковано в 14:13 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    978

Сьогодні, 11 січня, у залі засідань Пологівської райради відбулась  тридцять п’ята позачергова сесія Пологівської районної ради сьомого скликання під головуванням голови ради Олександра Покутнього. 

Перед початком сесії, було проведено спільне засідання постійних комісій районної ради, де розглядалось 3 питання:

    1. Про передачу обладнання зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області до спільної власності територіальних громад сіл та міста Пологівського району Запорізької області.
    1. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Івана Франко Пологівського району.
  1. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.12.2018 № 14 «Про районний бюджет на 2019 рік».

З другого питання було прийнято рішення відправити проект на доопрацювання у зв’язку з технічними помилками, що виникли у процесі роботи, і не виносити на голосування під час сесії.

“Це попахує державною зрадою”

Для того, щоб розпочати сесію, не вистачало потрібної кількості депутатів. Голова Пологівської ради Олександр Покутній попросив зачекати деякий час депутатів, що мають прийти.

– Депутати двох політичних партій не явились, ця ситуація викликає велике занепокоєння. Це можна розцінювати як байдужість до наших дітей, адже одне із дуже важливих питань, яке ми сьогодні маємо розглянути – шкільний автобус. Я можу назвати це саботажем двох партій, на мою думку, це попахує державною зрадою, гадаю, доведеться звернутись до правоохоронних органів з цього приводу. 

Для Семенівського НВК буде шкільний автобус

Перейшовши до розгляду питань порядку денного, з першого питання виступив Володимир Кошель – головний спеціаліст відділу організаційної роботи виконавчого апарату районної ради.

Відтак, Пологівська районна рада вирішила клопотати перед Запорізькою обласною радою про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області до спільної власності територіальних громад сіл та міста Пологівського району Запорізької області окремого індивідуально визначеного майна, а саме: «Автобус спеціалізований для перевезення школярів ЕТАЛОН А08116Ш-0000040» у кількості 1 (однієї) одиниці, інвентарний номер № 1015100017, що обліковується на балансі комунальної установи «Центр фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів» Запорізької обласної ради. У разі прийняття Запорізькою обласною радою позитивного рішення про надання згоди на передачу окремого індивідуально визначеного майна, зазначеного в п. 1 цього рішення, закріпити його на праві оперативного управління з дати підписання акту приймання-передачі цього майна за комунальною установою «Семенівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Пологівської районної ради Запорізької області.

Кому і на скільки збільшили бюджетні призначення?

З третього питання порядку денного виступила Світлана Сопільняк – начальник управління фінансів районної державної адміністрації:

І.  Пропонується здійснити розподіл субвенції з Державного бюджету:

1) Збільшити доходну та видаткову частину загального фонду районного бюджету за рахунок субвенції з місцевого бюджету здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції (цільові видатки на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет) на суму 110 727 грн.

Затвердити загальну суму зазначеної субвенції в сумі 1 024 146 грн.      (Головний розпорядник коштів райдержадміністрація, розпорядник – КУ «Пологівська центральна районна лікарня»);

2) Затвердити бюджетні призначення по загальному фонду районного бюджету за рахунок субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції (цільові кошти для медичного обслуговування внутрішньо переміщених осіб) в сумі 1 035 894 грн.

(Головний розпорядник коштів райдержадміністрація, розпорядник – КУ «Пологівська центральна районна лікарня»);

3) Затвердити бюджетні призначення по спеціальному фонду районного бюджету за рахунок субвенції з місцевого бюджету на здійснення природоохоронних заходів в сумі 2 330 000 грн. (Головний розпорядник коштів Пологівська міська рада).

ІІ. Пропонується здійснити перерозподіл бюджетних призначень загального та спеціального фондів по головним розпорядникам та розпорядникам нижчого рівня районного бюджету:

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

  • Збільшити бюджетні призначення загального фонду бюджету на суму

10 000 грн., для придбання предметів, матеріалів (для соціальної реклами, бігборди, сітілайти), згідно цільової програми національно-патріотичного виховання молоді  Пологівського району на 2017-2021 роки;

  • Зменшити бюджетні призначення загального фонду бюджету, які передбачені на оплату електроенергії КУ «Дитячо-юнацька спортивна школа» на суму 431 874 грн.;
  • Збільшити бюджетні призначення загального фонду бюджету для КУ «Дитячо-юнацька спортивна школа» на суму 431 874 грн., в тому числі: нарахування на оплату праці у сумі 44 815 грн.; предмети, матеріали у сумі 113 649 грн.; оплата послуг у сумі 213 410 грн.; видатки на відрядження у сумі 60 000 грн.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації

Збільшити бюджетні призначення загального фонду бюджету на суму 50 000 грн., для проведення культурологічних заходів, заходів до державних свят в І кварталі поточного року, згідно Комплексної програми розвитку культури Пологівського району на 2018-2022 роки.

КУ Пологівська центральна  районна лікарня

  • Збільшити бюджетні призначення загального фонду бюджету на суму

100 000 грн., придбання хімічних реактивів для проведення лабораторних досліджень;

2)  Зменшити бюджетні призначення загального фонду бюджету, передбачені на    придбання предметів, обладнання та інвентарю на суму 600 000 грн.;

3)  Збільшити бюджетні призначення спеціального фонду бюджету, на придбання комп’ютерного обладнання з програмним забезпеченням та багатофункціональним пристроєм для роботи лікарів з програмою МІС (медична інформаційна система) на суму 600 000 грн.

 ІІІ. Резервний фонд районного бюджету

Зменшити бюджетні призначення резервного фонду районного бюджету на суму 160 000 грн.

Затвердити розмір резервного фонду у сумі 440 000 грн.


По обом питанням винесеним на сесію депутати одноголосно проголосували “За”.

На завершення, у міського голови Юрія Коноваленка виникло питання щодо не розглянутого на сесії рішення про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Івана Франко Пологівського району.

– Відповідно до Земельного кодексу, Закону про землеустрій є 2 варіанти рішення стосовно затвердження проектів меж територій, це або погодження, або вмотивована відмова. Знявши з розгляду питання, розробник зачекає і проект буде вважатись погодженим.

Голова Олександр Покутній пояснив, що таке рішення прийнято у зв’язку з двома технічними помилками, що виникли у поданих документах, тому відправлено на доопрацювання.

Коментарів: 2

Залишити відповідь