ШАНОВНІ УСИНОВЛЮВАЧІ, ОПІКУНИ, ПІКЛУВАЛЬНИКИ, ПРИЙОМНІ БАТЬКИ, БАТЬКИ-ВИХОВАТЕЛІ!

Опубліковано в 8:00 Новини, У Пологах, У районі    257

Вітаємо Вас з найдорожчим з усіх свят – Днем усиновлення, святом Віри, Надії та Любові, яке відзначається 30 вересня!

В день, коли на світ з’являється малюк, щасливі батьки сяють посмішками. Нові незвичайні ролі – мама, тато… Вони відчувають себе іншими людьми – відповідальнішими, дорослішими, досвідченішими.

Але є батьки, які стають мамами й татами не в момент народження малюка, а тоді, коли цей малюк трішечки подорослішав, набув свого життєвого досвіду, навіть зневірився в тому, що на світі є добрі та люблячі дорослі, батьки, які прийшли до батьківства шляхом усиновлення.

Батьківство – це велике щастя, це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Це горе, поділене на кожного члена родини, та щастя, помножене на всіх.

Нехай  прийняте Вами рішення про усиновлення та прийняття дитини до власної родини стане одним із найкращих рішень у Вашому житті.

Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть Вам у будівництві міцної та щасливої сім’ї, хай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок.

Усиновлення – це любов назавжди. Хто мріє розділити з нами це свято та полюбити так дитину, прийняти її у свою сім’ю, звертайтеся до Служби у справах дітей Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області за адресою: 70600, Запорізька області, місто Пологи, вулиця Єдності, 32, кабінет № 307, та по телефону (06165) 2-33-05.

 ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Залишити відповідь