ЩАСТЯ ДИТИНИ – МАТИ РОДИНУ (нехай такі історії на Пологівщині трапляються частіше)

Опубліковано в 14:06 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 117

Найкраще середовище для життя й розвитку дитини – сім’я. Сімейне оточення –  місце, в якому дитина зростає в атмосфері любові, де повною мірою забезпечуються її потреби, створюються оптимальні умови для гармонійного розвитку.

Вже доведений роками є той факт, що діти можуть бути щасливими не тільки біля мами й тата, величезну  турботу та любов вони можуть отримувати і від сторонніх людей, які їх люблять, навчають самостійності, дають потрібні поради та просто піклуються про них. Навіть чужі для дитини люди, надзвичайно швидко можуть стати найріднішими.

Таким прикладом є родина, яка взяла під опіку двох малолітніх дітей – хлопчика та дівчинку. Діти часто гостювати в цій родині, одного разу затримались на декілька місяців, оскільки залишилися без батьківського піклування. Братик та сестричка відчувають у родині любов та ласку,  вони мають усе найкраще для життя та повноцінного розвитку. Майбутній опікун із своєю родиною намагається замінити батьківське тепло, забезпечуючи малятам щасливе життя. На сьогоднішній день діти мають законного представника – опікуна, яка готова виховувати їх справжніми громадянами суспільства, формуючи відчуття відповідальності та справедливості. Опікун вчить малюків будувати відносини на повазі, підтримці і доброзичливості,  родина має свої сімейні традиції, що сприяє емоційному здоров’ю дітей та гармонії  в родині.

Тож пам’ятайте, що сім’я — важлива ланка суспільства. Від атмосфери, яка панує в родині, залежить розвиток дитини як особистості. У щасливих сім’ях виростають впевнені в собі і щасливі діти, які вміють розрізняти добро і зло і мають високі моральні якості, важливі для розвитку суспільства.

Залишити відповідь