Що категорично заборонено робити в день народження: прикмети і забобони

Опубліковано в 13:31 Актуально, Важливі, Новини, У світі, Цікаво та корисно    778

День народження – чарівне свято. У цей день все для вас. Його потрібно проводити яскраво, весело, в хорошому настрої. Однак є ряд речей, які в це свято, згідно з прикметами, робити заборонено. Про це пише u-f.ru.

  • Не можна заздалегідь відзначати день народження – цим ви укорочуєте своє життя.
  • Нічого не беріть у борг, ні за день до дня народження, ні під час його (під забороною не тільки гроші, але і будь-які продукти). Це може привести до матеріальних проблем, клопотів і конфліктів на роботі, на цілий рік.
  • Не подавайте милостиню і не давайте нікому в борг у день народження – роздасте удачу і благополуччя на найближчий рік.
  • Намагайтеся звести до мінімуму, а ще краще утримайтеся, від спілкування з хворими – можна “перетягнути” на себе чужі болячки. А ще краще, з метою самозахисту, покладіть в кишеню срібний виріб (будь-який) – він посилить ваше енергополе і захистить від хвороб.
  • У день народження, між вами і тонким світом дуже тонка грань, що робить вас особливо сприйнятливими і до хорошого, і до поганого. Тому, заздалегідь виключіть зі списку запрошених людей, тих, які вам неприємні.
  • Кількість запрошених гостей, як і свічок на святковому столі і торті, також може вплинути на ваш найближчий рік. Вважається, що на святі не повинно бути присутнім 9, 13, 18, 51, 21, 13, 99 або 100 гостей – така кількість накликає на іменинника біду. Якщо ваш вік збігається з однією з перерахованих вище цифр, то краще купіть свічки у вигляді цих цифр, або зовсім відмовтеся від них.
  • Якщо хтось розбив посуд в день народження, треба сказати: “На щастя!”. Викидати рештки, як і виносити сміття, можна тільки на наступний день – щоб не винести з дому удачу.

Залишити відповідь