Що пологівські школярі робили у суді? (ФОТО)

Опубліковано в 11:11 Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    510

25 вересня 2018 року в Пологівському районному суді було проведено «День відкритих дверей» для учнів 11-го класу КУ «Пологівська гімназія «Основа».

Цей захід був спрямований на вдосконалення системи правової освіти підростаючого покоління, набуття ним необхідного рівня правових знань, формування поваги до права.

Відкрила захід голова суду Інна Олексіївна Кацаренко, яка розповіла учням про діяльність суду, основні принципи судочинства, які спрямовані на захист прав громадян та інтересів держави, ознайомила з нормативно-правовими актами, якими судді керуються при здійсненні правосуддя.

Заступник керівника апарату Шерстюк Н.Є. ознайомила учнів з історією Пологівського районного суду Запорізької області та надала для огляду підшивки вироків, рішень та ухвал справ, датованих 1943-1956, 1944 років, які на той час оформлялися чорнилами на топографічних мапах (газетах) з певним діалектом відповідно історичного часу.

Знайомство учнів з роботою Пологівського районного суду Запорізької області розпочалося з канцелярії суду, де старший секретар суду Івлєва О.Г. наглядно продемонструвала учням реєстрацію та рух документів, що надходять до суду та порядок роботи з ними в програмі КП Д-3, порядок реєстрації справ різних категорій, порядок ведення обліково-статистичних карток, порядок звернення до виконання судових рішень. Також для учнів було роз’яснено порядок надання та отримання інформації, порядок звернення до суду, про що слід пам`ятати під час перебування в суді.

До програми проведення Дня відкритих дверей була включена екскурсія з оглядом стендів з додатковою інформацією, робочих кабінетів, залів судових засідань та приміщення архіву суду. Учням було цікаво ознайомитись з веб-сторінкою Пологівського районного суду на порталі «Судова влада», а також з розділами на сайті та принципом наповнення їх інформацією.

По завершенню заходу голова суду Кацаренко І.О. від імені всього колективу побажала учням 11-го класу КУ «Пологівська гімназія «Основа» успіхів у навчанні, наголосивши, що людина, яка ставить перед собою мету, обов’язково її досягає.

Учні отримали дуже багато змістовної та цікавої інформації.

Залишити відповідь