Що потрібно Григорівці? – з’ясовував голова Пологівської райради

Опубліковано в 16:19 Важливі, Новини, У районі    271

Сьогодні, 25 квітня, голова районної ради Олександр Покутній здійснив робочу поїздку до Григорівської сільської ради, де провів зустріч за участю сільського голови Сергія Радченка, депутатів районної ради від цієї території Петра Банька та Олександра Кишка. Григорівський сільський голова разом з депутатами озвучили ряд проблемних питань соціально-економічного розвитку села, повноти надходжень до сільського бюджету, зокрема забезпечення належної сплати податків орендарями земельних ділянок.

Під час зустрічі Петро Банько попросив очільника району допомогти в отриманні дозволу відповідних організацій для встановлення на ділянці місцевої дороги додаткових дорожніх знаків з метою обмеження руху важковагового транспорту, який спричиняє руйнування дорожнього покриття. Важливо вивчити та узгодити юридичну процедуру вирішення даного питання.

Обговорено також можливість часткового співфінансування ремонту доріг в межах території сільської ради за рахунок сільського бюджету на договірних засадах.

Наголошено на необхідності ремонту покрівлі приміщення Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Олександр Покутній пообіцяв посприяти у вирішенні порушених проблемних питань сільської території, де побував з робочою поїздкою.

Інформує: Пологівська райрада

Залишити відповідь