Що розповіли нам перші красуні Поліг?

Опубліковано в 16:17 Важливі, Новини, У Пологах    1 239

Наприкінці минулого тижня у Пологах було обрану найкрасивішу дівчину та першу й другу Віце-міс. Ми поспілкувались із дівчатами-фіналістками, які отримали корони, та дізнались дещо ПІКантне…

Міс “Чарівна краса Поліг” стала Вікторія Товстоног, 16-річна учениця 11 класу пологівської гімназії “Основа”.

Саме ім’я – Вікторія вже говорило про перемогу.

Хоча я і думала, що в мене є всі шанси на перемогу, але дуже непокоїлася з цього приводу. Тому здобуття такого титулу було для мене дуже неочікуваним і приємним. Все пройшло саме так, як я і планувала, навіть краще. Гадаю, дуже допомогла моя впевненість у собі, хоча найважчим у цьому конкурсі була моральна підготовка. Мені вручили корону, грошовий приз та путівку на двох до Єгипту, куди я поїду взимку, а отримані кошти планую витрати на підготовку до іншого конкурсу краси, хочу представляти Україну. – розповідає Вікторія.

Запитання в інтелектуальній частині конкурсу дівчині дісталось від народного артиста України Павла Зіброва. Він попросив Вікторію назвати хоча б 2 пісні у його виконанні. 

Я, звісно, знала його пісні, бо і сама займаюсь вокалом, тож із впевненістю відповіла на це запитання – “Марино, Марино”, “Києве мій”.

Хто був основною конкуренткою на конкурсі?

Я не вважаю, що на конкурсах є конкуренти, бо у всіх жюрі різні погляди і думки щодо учасниць.

Чи не боїшся слави, заздрості, осуду в свій бік?

 – Я часто стаю переможницею різних конкурсів, тому вже звикла до заздрості, стараюся дивитися на все це з позитивом.

На останок, Вікторія додала:

Я буду продовжувати добиватися успіху в цій діяльності. Хочу привести себе до ще кращої фізичної форми, бо, як відомо немає межі досконалості. Буду тренуватися в спортивному залі. Також, буду обдумувати свої нові образи на конкурс.

Першою віце-міс “Чарівна краса Поліг” стала Катерина Сіряк, вчитель Пологівської СРШ І-ІІІ ст. №2 (у декретній відпустці), мама, найстарша учасниця (34 роки).

 – Я дійсно не очікувала на здобуття такого титулу, адже більшість учасниць набагато молодші за мене, і були дівчатка справді модельної зовнішності. Стала дуже приємною така нагорода… До речі, як мені відомо, різниця у кількості балів між мною та переможницею – лише три бали. Але, я не про що анітрохи не шкодую. Для мене це справжня перемога. І, можливо, якщо б навіть я перемогла, то віддала б світ титул Вікторії, адже вважаю, що вона дійсно цього варта. Я дякую усім, хто мене спонукав до участі у цьому конкурсі.

Про що спілкувались із Павлом Зібровим на сцені? Адже підійшов він саме до тебе перед нагородженням.

Він запитав про вік Вікторії, яка стояла поруч зі мною і мій вік, і дуже здивувався. Зірковий гість засипав нас компліментами, і дивувався тому, як мені вдається та гарно виглядати, будучи мамою у своєму віці. 

Запитання на інтелектуальному конкурсі дівчина отримала від глядача, екс-мера Поліг Віктора Корольова. Він задав досить просте питання, яке має велике значення для Катерини: “Як там твій синочок?”.

Йому завсім нещодавно виповнився рік. І я дуже щаслива мама. Він справді спонукає мене до всього, дає натхнення у житті, та є його сенсом. Дуже сумувала за ним у періоди репетицій до конкурсу, але ні про що не жалкую. Він точно буде пишатись своєю мамою.

Катерина також поділилась своїми планами на майбутнє

Мені подобається бути постійно в русі, знаходитись у “колесі життя” – йти до чогось, розвиватись, готуватись, брати участь, досягати результатів, і не зупинятись на цьому. Це моє життєво кредо! Тож, раптом хтось десь колись запропонує взяти участь в інших подібних конкурсах, то, нероздумуючи, погоджусь.

Другою віце-міс “Чарівна краса Поліг” стала Маргарита Гринь, музичний керівник Пологівського Центру соціально-психологічної реабілітації дітей (у декретній відпустці), мама двох хлопчиків (31 рік). 

Чесно кажучи, я до останнього сумнівалась щодо участі у цьому конкурсі, адже дуже багато красивих дівчат, які гідні перемоги. І точно не розраховувала на здобуття такого титулу. Гадаю, що моя харизма підкорила суддів. Останній тиждень перед конкурсом був дуже важким: із виснажливими репетиціями та безсонними ночами, у пошуках костюмів та створенні образів. Емоційно це дуже важко. Я неодноразово, за 6 років своєї творчої діяльності була за кулісами подібних конкурсів, тому знала на що йшла, і чесно, не пожалкувала. Воно того варте! Це для мене чергова перемога над собою, ще один щабель вгору, на якому точно не зупинюсь.

Чи встигли поспілкуватись із журі конкурсу?

Так. Із Павлом Зібровим це вдалось під час нагородження призами, коли він став біля нас із іншими дівчатками-фіналістками. Ми троє стояли без нагород і розуміли, що серед нас переможниця, тоді у мене виступили сльози на очах, а Павло Зібров почав заспокоювати і втішати словами про те, що я, безперечно, гідна перемоги і зовсім не виглядаю на свій вік, маю гарну форму. Він не повірив у те, що я мама двох дітей. Говорить: “Ви Богиня!” А під час виконання однієї з пісень, ми потанцювали з ним та трішки заспівали. Також, вдалось поспілкуватись із нардепом Вадимом Кривохатьком. Він висловив мені слова підтримки та сказав, що масштаб конкурсу широкий, не дивлячись на не дуже велике приміщення, і він підтримує подібні заходи. Також, додав, що у нас дуже вродливі дівчата, і йому приємно бути на цьому конкурсі.

Під час інтелектуального етапу, Маргариті ставив запитання Олександр Добровольський, директор ЦКД “Гірник”. І, судячи з виразу обличчя, та самої подачі, точно хотів засипати дівчину. Але не так сталось як гадалось. Олександр запитав: “Хто такий Зінедін Зідан?”. Дівчина не розгубилась.

– Я мама двох хлопчиків, старший синок із самого малечку займається футболом, і сама не пропускаю жодної гри, та взагалі зі спортом дуже дружу, тож знаю, що це досить відомий футболіст зі світовою славою, який наразі є недіючим, був тренером команди «Реал Мадрид». Тож, для мене це питання не стало “ударом в серце”. – говорить Маргарита.

P.S.

Для дівчат, які, нажаль не стали переможницями, стало дуже образливим те, що було витрачено купу коштів на вбрання, створення різних образів, адже, як повідомляв організатор (ще до початку конкурсу), учасницям не треба буде готувати костюми, про це він обіцяв попіклуватись самостійно. Також, конкурсантки скаржились на закулісні умови. У приміщенні “метр на метр”, за словами дівчат, де стояли виступаючі діти, чоловіки, вони мали перевдягатись (і нижню білизну в тому числі) та готуватись до наступного виходу. 

1 коментар на “Що розповіли нам перші красуні Поліг?

Залишити відповідь