Що зроблено для учасників АТО на Пологівщині Центром допомоги?

Опубліковано в 16:33 Новини, У районі    326

У Пологівському районі продовжує активну роботу Центр допомоги учасникам АТО при Пологівській райдержадміністрації, надаючи різну допомогу учасникам Антитерористичної операції та членам їх сімей.

5 жовтня, за участю заступника Пологівської районної державної адміністрації І.Г. Півень, керівника Центру допомоги учасникам АТО В.В. Орловського, голови громадської організації «Ветерани АТО Пологівщини» О.В. Вороніна, відбулося чергове засідання Центру допомоги учасникам Антитерористичної операції.

Управління соціального захисту населення тісно співпрацює з Центром допомоги учасникам Антитерористичної операції. У результаті звернень в управлінні соціального захисту населення знаходяться на обліку 299 учасників бойових дій, 6 інвалідів війни та 2 сім’ї загиблих військовослужбовця. На чергу на санаторно-курортне лікування поставлено 19 військових: 2 інваліди і 17 учасників АТО. Санаторно-курортне лікування пройшли 2 учасники АТО та 2 інваліди війни. Психологічну реабілітацію з початку 2017 року пройшов 1 учасник бойових дій. На чергу на психологічну реабілітацію поставлено 5 військових.

Управлінням соціального захисту населення з початку 2017 року здійснено відшкодування 67 учасникам АТО витрат на оформлення земельних ділянок з обласного бюджету у розмірі 293781.27 грн. На сьогодні 26 учасників АТО подали документи на відшкодування.

На квартирний облік у Пологівській міській раді поставлено 16 військових: 15 учасників бойових дій та 1 інвалід війни. Станом на 01.10.2017 року забезпечено житлом 1 родину загиблого учасника АТО Шингур Дмитра та 1 родину учасника АТО Григорія Захарова.

За повідомленням Пологівського районного центру зайнятості станом на 05.10.2017 на обліку перебуває 39 учасників АТО, працевлаштовані 74 особи, працевлаштовані за контрактом 13 осіб, взяли участь у громадських роботах тимчасового характеру 15 осіб.

За повідомленням Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді станом на 05.10.2017 року соціальними послугами охоплено 235 сімей учасників АТО; 3 інваліда війни взято під соціальний супровід; надано психологічну підтримку – 235 сім’ям.

За даними відділу у Пологівському районі Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області станом на 05.10.2017 року надано учасникам АТО 250 консультацій щодо порядку одержання у власність земельних ділянок в межах норм, визначених статтею 121 Земельного кодексу України. Всього по Пологівському району прийнято 213 дозволів на відведення земельних ділянок військовослужбовцям та їх родинам. Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області видано 136 наказів про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

Також на нараді обговорювалися питання:

1. Про проведення заходів до Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Відзначення Дня захисника України відбудеться 14 жовтня 2017 року з привітальними урочистостями, покладанням квітів та переглядом фільму.

2. Про проведення заходу 07 жовтня 2017 року з соціально – психологічної реабілітації учасників АТО на виділені кошти для ГО «Ветерани АТО Пологівщини» з районної програми «Назустріч людям».

3. Про надання грошової компенсації інваліду війни ІІІ групи Гетманенко Д. В. на придбання житла за кошти обласного бюджету, виділені на відповідний бюджетний рік у рамках реалізації обласної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб з інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2015-2019 роки.

Рішенням районної Комісії з розгляду заяв інвалідів ІІІ групи із числа військовослужбовців було вирішено надати згоду на надання грошової компенсації для придбання житла у сумі 467538.92 грн.

Інформує: Пологівська РДА

Залишити відповідь