Школярі працювали із пологівськими лісниками. Які результати? (ФОТО)

Опубліковано в 15:06 Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея, Цікаво та корисно    326

З нагоди Міжнародного дня лісу, що традиційно відзначають 21 березня, було підписано черговий Меморандум про співпрацю між лісництвом – останнім із шести лісових господарств  області – та закладами освіти.

На цей раз Меморандуми про співпрацю  підписали підрозділи Пологівського лісомисливського господарства та навчальні заклади, а саме: Василівське лісництво та Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3, Оріхівське лісництво та Оріхівська гімназія №1 «Сузір’я», Кам’янське лісництво та Більмацька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Інтелект», Пологівське лісництво та  Воскресенський навчально-виховний комплекс спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад, Гуляйпільське лісництво та Гуляйпільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Новополтавське лісництво та Новополтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Лісівниками Пологівського лісомисливського господарства заплановано проведення лекцій у цих закладах з основ лісівничої справи, проведення практичних занять з учнями щодо створення лісових насаджень, заготівлі лісового насіння, догляд за посівами в розсадниках, організація походів школярів у лісництва та лісові розсадники. Пологівське ЛМГ має давню історію проведення спільних заходів зі шкільними закладами, спрямованих на збереження і примноження лісових насаджень у нашій степовій зоні.

Так, першим заходом стала участь школярів у всеукраїнській акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». На території Пологівського лісництва, в урочищі «Солошина балка», відбулась висадка сіянців сосни кримської. Загалом, заплановано провести посадку лісу на площі 4,5 га.

Слід зазначити, що укладання  угод про співпрацю між шкільною молоддю та лісництвами відбулася в рамках регіональної програми «Ліси Запорізького краю», яка почала діяти в області з 2019 року. Тож тепер усі шість лісових господарств області (Бердянське, Запорізьке, Кам’янсько-Дніпровське, Мелітопольське, Пологівське та Приморське) співпрацюють із закладами освіти.

Метою підписання меморандумів є залучення учнівської молоді до заходів зі створення нових лісових насаджень, пропаганда екологічних знань, формування у дитячій свідомості дбайливого ставлення до навколишньої природи.

Крім цього, з 21 березня стартувала щорічна громадська акція Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка проводиться під гаслом «Ліси і освіта» і триватиме до Дня довкілля (20 квітня).

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Залишити відповідь