Школярі з Григорівки та Семенівки відчули на собі козацький дух (ФОТО)

Опубліковано в 11:03 Новини, У районі, У регіоні    378

Виховання в сучасній освіті займає особливе місце, адже сьогодні Українська держава та її громадяни стають безпосередніми учасниками нових процесів, які відбуваються нині. Тому сьогодні, як ніколи, потрібні нові підходи до патріотичного виховання школярів. А без знання історії свого рідного краю патріотизм юної особистості неможливий.

В рамках патріотичного виховання молоді 1 жовтня була організована поїздка учнів Григорівської ЗОШ та Семенівського НВК на острів Хортицю – серце Запорізької Січі.

Цікаво, весело та змістовно пройшов день. Ми побували на о. Хортиця, відчули козацький дух, відвідавши історико-культурний комплекс «Запорізька Січ», музей історії запорізького козацтва, подивилися виставу кінного театру «Запорізькі козаки». Деякі хлопчаки спробували себе у верховій їзді. Дитячу уяву вразив Дніпрогес своєю красою та могутністю. Також, побували у виставковому центрі «Фаетон», де побачили цікаве зібрання ретро-автомобілів, мотоциклів та військової техніки різних часів. Потім, була цікава подорож до музею « Мотор-Січі», де учні побачили двигуни до авіаційної техніки. Не менш цікавим виявився для дітей приватний музей зброї «Діана».

Вчителі Григорівської ЗОШ та Семенівського НВК висловлюють величезну подяку за надану матеріальну допомогу отаману Пологівського козачого полку ім.І. Богуна Гонтарю В.М., управляючому ПП «Софія» Колотигіну С.М., Чеху С.О., за наданий транспорт, голові ради отаманів МСК «Запорізька Січ» Лютому В.М. за цікаву безкоштовну екскурсію по м. Запоріжжю та пам’ятних місцях козацької слави.

Ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти та майбутнього України. Хай Бог сторицею віддячить за Вашу підтримку і за частку душі подаровану дітям.

Педколектив КУ «Григорівська ЗОШ І-ІІІст».

Залишити відповідь