Сімейне свято “Прайду”. Емоцій та нагород не забракло

Опубліковано в 11:33 Новини, У Пологах, У районі    447

Вже 4 роки в м.Пологи працює спортивний клуб “Прайд”. Засновником та керівником якого став тренер Володимир Донець.
На сьогоднішній день, заняття в клубі відвідують вже 300 спортсменів різних вікових категорій (від 3-х до 40 років), в залежності від обраного виду спорту.

У суботу, 21 грудня в спортивному залі гімназії “Основа” відбувся традиційний районний новорічний турнір “Прайд – дітям”, який вже третій рік поспіль проводять тренери для вихованців клубу.

У закладі було організовано справжнє спортивне свято, яке включило в себе змагання з дзюдо і самбо. Участь у ньому взяли 100 спортсменів, які проявили себе та показали гарні результати протягом року.

А наступного дня, у неділю, 22 грудня, відбулось урочисте нагородження кращих спортсменів у кожному виді спорту: боротьба самбо, бойове самбо, дзюдо, пауерліфтинг, кроссфіт, гімнастика, футбол.

Представники Пологівської ОТГ, Пологівської РДА та районної ради також були запрошені на свято. Вони не лише підтримали ініціативу клубу у проведенні таких масштабних змагань, а й самі радо привітали вихованців, тренерів та батьків з чудовим спортивним настроєм та побажали розвитку і нових досягнень.
Було нагороджено також і тренерський склад спортивного клубу “Прайд”.
Кращими тренерами 2019 року стали:

Тенгіз Дадіані – футбол
Вікторія Чубар – гімнастика
Олег Каплун – пауерліфтинг
Андрій Павленко – самбо
Анатолій Юдін – бойове самбо.

Особливу подяку батьки, вихованці та тренерський склад висловлюють Володимиру Донцю, який є тренером з дзюдо та самбо, а також засновником СК “Прайду”. Особисто сам він небагатослівний, та про клуб висловлюється вичерпно:

“Мені дуже хотілося щоб спортивний клуб “Прайд” був багатогранним у плані фізичної підготовки підростаючого покоління. Адже це дуже добре коли дитина навіть з трьох рочків, починаючи займатися гімнастикою, може планувати своє спортивне майбутнє. Загальний фізичний розвиток сучасних дітей, м’яко кажучи, не в найкращому стані, проте завдяки системним, контрольованим спортивним навантаженням дитина може зміцнити свій організм, та навіть імунітет.
Прийшовши до нас у “Прайд”, дитина відчуває себе немов у великій родині – дружній, теплій та привітній.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

та Фото зі сторінки в соцмережі Ангеліни Устименко.

1 коментар на “Сімейне свято “Прайду”. Емоцій та нагород не забракло

Залишити відповідь