Скільки разів пологівців обікрали цьогоріч. Та чи встановлені злодії?

Опубліковано в 11:58 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 557

У нашому районі зросла кількість пограбувань домоволодінь, і місцеві мешканці дуже занепокоєні ситуацією що склалась та мають безліч питань до правоохоронців.

Адже, на думку місцевих в нашому районі ніби проживають одні олігархи, а злодії не гребують нічим – виносять все, “чистять” ретельно, наводячи безлад, є й пограбовані житла посадових осіб. Тож, питання, що адресували читачі нам, озвучили ми правоохоронцям, отримавши таку відповідь:

Протягом 2021 року до Пологівського районного відділу поліції ГУНП в Запорізькій області та підпорядкованих підрозділів надійшло 164 повідомлення про скоєння крадіжок з приватних квартир, будинків та домоволодінь, з них у 120 злочинах встановлені фігуранти, яким повідомлено про підозри.

В минулому році за цей же період скоєно 141 аналогічну крадіжку, з них у 80 встановлені фігуранти, яким повідомлено про підозри.

За цей час більшість крадіжок скоєно у місті Пологи. Протягом 2021 року у районному центрі зафіксовано 60 крадіжок з приватних квартир, будинків та домоволодінь, з них у 44 злочинах встановлені фігуранти, яким повідомлено про підозри. В 2020 році за цей же період в місті Пологи скоєно 44 аналогічні крадіжки, з них у 22 встановлені фігуранти, яким повідомлено про підозри.

Коментарів: 3

  • А за попередні роки наприклад 2017-2019 рік. Щось не пам’ятаю щоб були розкриті хоча б з однієї з квартир.

  • Щоб покращити показники розкриття до цієї статистики внесли і незначні та мало вартісні крадіжки, а пограбування будинків та квартир не розкрито жодного.

Залишити відповідь