Скільки та якої зброї принесли до пологівської поліції?

Опубліковано в 17:52 Новини, У районі    411

На Пологівщині підвели підсумки місячника добровільної здачі зброї.

Нагадаємо, з 1-го жовтня на всій території держави проходив місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, спеціальних засобів. Згідно чинного законодавства особи, які позбулись цих небезпечних предметів, здавши її поліцейським, звільнені від кримінальної відповідальності.

У результаті місячника, до Пологівського відділу поліції було здано 6 одиниць зброї, утому числі – 3 армійських зразків, 1 – нарізна мисливська, 2 – з дозвільної системи. Також, до відділку принесли 66 набоїв, з них – 52 армійських, 14 до мисливської зброї. За результатами місячника, 8 громадян звільнені від кримінальної відповідальності. Про це інформує Пологівський відділ поліції.

Загалом, протягом жоавтня до органів та підрозділів Національної поліції в Запорізькій області було здано 302 одиниць зброї, у тому числі 53 – армійських зразків, та 52 одиниці нарізної мисливської. Окрім того, громадяни позбулися 81 спецзасобу (газових пістолетів та револьверів), 29 травматичних пістолетів, 12 кг вибухових речовин, 35 гранат, 29 снарядів і мін та 6032 набої різних калібрів.

Як приклад, 2 жовтня до Мелітопольського відділу поліції звернувся місцевий мешканець 1992 року народження, який добровільно видав знайдені ним 4 тротилові шашки загальної вагою 1 кг, 17 засобів ініціювання та 15 набоїв калібру 9 мм, 3 м бікфордового шнура, один спеціально-освітлювальний набій та один спеціальний засіб – димова завіса.

За результатами місячника, 108 громадян звільнено від кримінальної відповідальності за незаконне зберігання зброї, боєприпасів та вибухівки. І хоча місячник завершено, позбутися незаконної зброї та відповідальності за її зберігання можна у будь який час, звернувшись до органів Національної поліції в Запорізькій області. 

Залишити відповідь