Скоро 2018… Чий рік?

Опубліковано в 16:24 В Україні, Новини, Цікаво та корисно    680

На зміну Вогняного Півня приходить Жовта Земляна Собака

Яким він буде, 2018 рік?

Від наступаючого року варто очікувати гармонії в усьому і для всіх. Доброта, простота, вірність і відданість – головні переважні характеристики, які дійсно здатний оцінити основний символ наступних дванадцяти місяців. Одним з найбільш спірних питань виявляється доброта, до якої слід ставитися дуже обережно.

Переважну кількість вільного часу варто в цьому році провести в сімейному колі, оскільки домашнє вогнище відіграє далеко не останню роль в житті найбільш відданої домашньої тварини.

Як вплине характер Собаки на розвиток бізнесу в 2018 році?

У ділових питаннях рік Собаки виявиться досить сприятливим. Незважаючи на стабільність і відсутність ризикованих пропозицій, бізнес все-таки буде неухильно розвиватися. Процвітання особистої справи символ майбутнього року обіцяє тільки тим, хто віддає перевагу чесності, відкритості і здоровій конкуренції. Працювати доведеться багато, але результат дійсно не змусить себе довго чекати!

Особливості романтичних відносин під заступництвом Собаки

Люди, що перебувають у романтичних стосунках, або ті, хто ще не зміг зустріти другу половинку, в 2018 році точно зможуть відшукати гармонію і вірний напрямок у любовних пошуках. Сімейним парам варто приділяти більше часу один одному протягом всього року, закоханим слід намагатися докладати максимум зусиль для завоювання довіри другої половинки.

Як вирішувати фінансові питання в 2018 році?

Ті, що народились у Рік Собаки, будуть намагатися сприятливо впливати на матеріальні успіхи людей. Занадто сильно розраховувати на отримання можливості миттєво заробити багато грошей все-таки не рекомендується, оскільки головне в характері символу цього року – це стабільність і обережність. Саме тому, перед прийняттям будь-якого рішення, краще добре зважувати всі плюси і мінуси. Таким чином, можна захиститися від будь-яких фінансових ризиків і матеріальних втрат.

Яким чином зустріти 2018 рік Собаки?

В даний час люди цікавляться не тільки питанням, рік кого за гороскопом буде 2018, але також і тим, чому віддати перевагу для ідеальної зустрічі Нового року. Земляна Собака відрізняється особливими смаками, з якими варто познайомитися більш детально.

Стихія, яка приходить в компанії основного символу, — це Земля. Таким чином, всі сфери життєдіяльності будуть ґрунтуватися на сталості і цнотливість, які притаманні Землі. Стійкі погляди на життя Собаки дозволять всім повноцінно розвивати свою особистість, тверезо оцінювати навіть самі заплутані і складні ситуації, чудово аналізувати і робити відповідні висновки.

Для залучення уваги Собаки східна філософія рекомендує вибрати жовтий колір для зустрічі Нового року, не менш вдало виглядатимуть такі кольори, як:

  • коричневий,
  • хакі,
  • золотий,
  • помаранчевий,
  • шафран,
  • гірчичний.

Не варто засмучуватися тим, хто не любить жовтий колір або не впевнений в тому, що він не зможе підкреслити природну красу. В даному випадку, стилісти рекомендують просто доповнити будь-який наряд елементом жовтого кольору. Загалом, зустрічати Новий рік, покровителем якого виявляється Собака, слід у відмінному настрої і у компанії найдорожчих для серця та душі людей. Що стосується колірних відтінків нарядів, то яскраві і теплі кольори виявляться дійсно найбільш виграшними в даній ситуації.

Чим вирізняється людина, народжена у рік Собаки?

Серед основних рис характеру людини, яка народилася у цей рік – вірність і відданість. Такі люди насправді є найкращими друзями по життю, готовими у будь-яку хвилину незалежно від обставин прийти на допомогу і підтримати. Люди, які народилися в рік Собаки відрізняються особливим вихованням і легко стають вченими або військовими.

У народжених в рік Собаки, не виникає жодних проблем у спілкуванні з іншими людьми. У більшості випадків, розмова з ними виявляється точною і досить лаконічною. Їм зовсім нескладно розташовувати співрозмовників до себе завдяки щирій і приємній посмішці. Завдяки власній передбачливості і обережності, всі рішення вони продумують наперед, докладно вивчаючи й аналізуючи всі «за і проти». Більшість людей, народжених у рік, символ якого Собака, досить легко стають успішними бізнесменами і підприємцями. Оскільки їм вдається поєднувати спілкування і робочі обов’язки, нерідко вони вибирають професії журналістів, ведучих або акторів.

Незважаючи на свою спрямованість на досягнення успіху, Собака не приділяє менше уваги сім’ї.

Люди, які знаходяться під заступництвом Собаки, відрізняються неготовністю до прийняття поспішних рішень. Незважаючи на свою стриманість, вони можуть розлютитися і зачепити образливими словами близьку людину. 

Загалом, рік Собаки обіцяє подарувати гармонію і стабільність розвитку різних сфер життєдіяльності. За твердженням астрологів, 2018 рік дозволить відновити і зміцнити світову економіку, а також справитися з війнами на планеті.

Залишити відповідь