«Слався, рідний Пологівський край!» у селі І. Франка (ФОТО)

Опубліковано в 16:42 Новини, У районі, Фото-галерея, Цікаво та корисно    696

26 травня в центрі с. І.Франка відділом культури і туризму райдержадміністрації за підтримки Пологівської сільської ради проведено масове свято в рамках районної мистецької акції «Слався, рідний Пологівський край!» до  95-рііччя Пологівського району.

Зі словами вітань до іванофранківців звернулася заступник голови райдержадміністрації І.Півень. І.Півень нагородила видатних людей території Почесними грамотами райдержадміністрації.

М.Рубан,  Пологівський сільський голова, привітала мешканців території  з ювілеєм району.

На святі виступили учасники художньої самодіяльності сільського клубу с. І.Франка:гурт «Веселка» з вокально-танцювальною композицією «Лялька я жива», Світлана Кравченко виконала пісню «Баянист», вокальний колектив «Водограй» подарував присутнім пісню «Моє рідне місто Пологи», вокальний гурт «Джерело» заспівав пісню «Моє рідне село».

В святковій програмі взяли участь колективи і окремі виконавці Пологівського РБК- А.Закарлюка, Н.Самойлик, А.Приходько, І.Чорна,  зразковий аматорський хореографічний колектив «Союз»; любительське об’єднання «Файні пані», хореографічний колектив Пологівської ДШМ.       

Ведучий свята Є.Курносов розповів про історію території.

…Село ім. Івана Франка є маленькою Батьківщиною для майже 300 його мешканців, і підпорядковується Пологівські сільській раді. Село знаходиться на правому березі річки Кінська, вище за течією на відстані 0,5 км розташоване село Пологи, нижче за течією на відстані 0,5 км розташоване село Українське, на протилежному березі – місто Пологи і село Інженерне. З самого свого заснування – село було хутором, де на межі 19 та 20 століть заможні жителі будували цілі маєтки. На території села знаходиться меморіал, встановлений 1990 року жителями села у пам`ять про односельчан – жертв сталінських репресій 1937-1938 років.

…Культурно-мистецькі потреби населення забезпечуються клубом села Івана Франка.

…Освітні потреби дітей задовольняє Пологівський навчально-виховний комплекс у селі Пологи.

…Медичні послуги населення території отримує у місцевій амбулаторії загальної практики сімейної медицини. На території працює магазин…

Я.Плетінь і Є.Курносов для жителів с. ім. І.Франка проведи святкову танцювальну програму.

Господарями території було організовано роботу виїзної торгівлі і оформлено виставку робіт місцевих умільців.

Відео-звіт свята демонструватиметься 15 вересня на центральній площі м. Пологи.

М.Діденко, начальник відділу культури і туризму, вручила Сертифікат учасника районної мистецької акції «Слався, рідний Пологівський край!» керівнику сільського клубу села ім. І.Франка В.Руденко.

Свято в с. Семенівка відбудеться 02 червня о 18.00. Запрошуємо!

За інформацією відділу культури і туризму

Залишити відповідь