Служба зайнятості запустила онлайн-сервіси для пошуку роботи

Опубліковано в 9:52 Актуально, В Україні, Важливі, Новини, Цікаво та корисно    484

Державна служба зайнятості ввела в експлуатацію новий веб-сайт «Єдине соціальне середовище зайнятості». Він дає можливість швидкого пошуку вакансій та резюме по всій Україні, подання роботодавцями звітності в режимі онлайн, доступу до «Електронної черги». Про це повідомили в обласному центрі зайнятості.

У залежності від потреб клієнта доступні такі корисні дистанційні сервіси як «Електронний кабінет роботодавця» і «Електронний кабінет безробітного».

«Електронний кабінет роботодавця» – це сучасний інформаційно-комунікаційний сервіс, який створено з метою економії часу роботодавців та підвищення ефективності їх взаємодії зі службою зайнятості. З’явилися можливості подання звітності до центру зайнятості в режимі онлайн, перегляду стану укомплектування заявлених вакансій, моніторингу договорів на організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру,  працевлаштування після професійного навчання, а також перегляду актуальних резюме.

«Електронний кабінет безробітного» надає можливість створити власне резюме, здійснити підбір вакансії, ознайомитися з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливість професійного навчання, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю.

Завдяки сервісу «Електронна черга» на порталі Державної служби зайнятості, з’явилась можливість, не виходячи з дому та не витрачаючи час та кошти на проїзд, записатися до спеціаліста будь-якого центру зайнятості України.

Службою зайнятості також запроваджено профорієнтацію за допомогою спеціального сервісу, який можна запустити прямо у браузері комп’ютера —  платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

Для зручності клієнтів служба зайнятості також представлена в найпопулярніших соціальних мережах: Facebook, Twitter, Telegram. Зокрема, у соціальній мережі Facebook є можливість підбору вакансій. Достатньо лише надіслати запит в особистому повідомленні. А на популярному відеохостингу YouTube на сторінці Запорізької обласної служби зайнятості розміщують відеорезюме та відеовакансії, які можна створити за допомогою фахівців служби зайнятості.

Довідково.

Відеовакансія — нова можливість, за допомогою якої можна розповісти про свою компанію та вимоги до кандидата на працевлаштування. Кожен претендент на вакансію має можливість не просто ознайомитися зі стандартним текстом та переліком вимог, а й відчути внутрішній клімат компанії, познайомитися з керівником та потенційними колегами. 

Відеорезюме – це різновид резюме, який дозволяє роботодавцю отримати перше враження про кандидата без проведення інтерв’ю. Для безробітного це оригінальний спосіб самопрезентації та можливість виділитися серед великої кількості претендентів.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

Залишити відповідь