Смерть на зупинці: нещасний випадок чи прикра статистика

Опубліковано в 13:20 Важливі, Новини, У регіоні    2 578

Пологівець став свідком жахливої події у Запоріжжі.

15 вересня на трамвайній зупинці (бульвар Центральний) у Запоріжжі перехожі виявили тіло мертвої жінки, приблизно 40 років.

Загін поліції, який невдовзі прибув на місце події прокоментував, що, ймовірно жінка померла в результаті надмірної дози випитої настоянки «Бояришника»; триває слідство.

Але прикру картину довершують написи на кіосу: «бошки, фен» та адреса інтернет посилання, за яким наркозалежні можуть придбати дані види наркотичної речовини. Все Запоріжжя останнім часом рясніє подібними оголошеннями.

На даний час в Україні на обліку у МВС перебувають близько 150 тисяч наркоманів, а згідно даних міжнародних організацій ВООЗ і UNAIDS, тільки ін’єкційних наркоманів у країні налічується близько 425 тисяч.

Згідно аналізу даних різних незалежних експертів, в Україні вживають наркотики від 1 до 1,5 мільйона осіб, при цьому їхня кількість щорічно збільшується на 8-10%.

Тож, доки причина смерті жінки остаточно нез`ясована, лишається тільки гадати, що це було насправді – чи то нещасний випадок, або ще одна «цифра» прикрої статистики.

РОМАН ХМАРСЬКИЙ

Залишити відповідь