СМЕРТЬ РОДИНИ У ЗАПОРІЖЖІ: 25-річний хлопець міг вбити батьків 📹

Опубліковано в 11:25 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У регіоні    645

У Запоріжжі знайшли зарізаних батька та матір, а поруч – їхнього сина у зашморзі

Нагадаємо, ми писали: ЖАХ на Запоріжжі: смерть усієї родини

Правоохоронці працювали на місці трагедії пів ночі. Тіла одразу трьох людей – літнього подружжя та їхнього 25-річного сина – виявили у зачиненій квартирі на третьому поверсі будинку. За інформацією ТСН, тривогу забила сестра господині помешкання, яка не могла до неї додзвонитись.

Коли поліцейські потрапили в оселю, побачили тіло жінки з ножовим пораненням шиї. Поруч лежав її 60-річний чоловік, якого буквально пошматували ножем. Їхній син на мотузці висів у тій же кімнаті.

У квартирах на поверсі, де сталася трагедія, сусіди не відчиняють. З інших поверхів кажуть, ані сварок, ані підозрілого шуму не чули. Люди шоковані – цю родину тут характеризують як тиху та благополучну. У будинку вони жили більше 30 років.

Загибла жінка тривалий час ходила до молитовного будинку – там також ніхто не відчиняє. Як кажуть сусіди, мати часто брала сина з собою до молитовного будинку. Бо хлопець у свої 25 років практично не мав друзів, його ніколи не бачили в компаніях з однолітками. Лише самого або разом із батьками.

Офіційних коментарів від правоохоронців поки немає. Поза камерою кажуть – поки все свідчить про те, що молодик спочатку вбив своїх батьків, а потім поліз у зашморг. Перед смертю намагався перерізати собі вени. Зараз слідчі перевіряють, чи не перебував він на психіатричному обліку.

Джерело: ТСН

Залишити відповідь