“СНІГ засипає…”: На  вокзалах запрацював «Вітерець»

Опубліковано в 10:52 Важливі, Новини, У регіоні    385

Рух поїздів в регіонах обслуговування регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» здійснюється за розкладом. Залізнична інфраструктура функціонує без збоїв і аварійних ситуацій.

Про це повідомляє прес-служба Придніпровської залізниці.

6-7 січня від снігу були очищені 336 залізничних переїздів, 112 пасажирських платформ, 20 пішохідних мостів, 4697 стрілочних переводів, понад 30 км шляхів. Незважаючи на рясні снігові опади, ні на годину не припинялася очищення від снігу станційних і вокзальних територій, перонів і платформ. У боротьбі зі снігом були задіяні дві снігоочисні машини «Вітерець», які працювали на станціях Запоріжжя-1, Пологи, Гусарка, Магедове і Камиш-Зоря.

8 січня число снігоочисної техніки збільшили до 12 одиниць. Снігоочисні машини СМ-2 та «Вітерець» звільняли від снігу станції Мелітополь, Запоріжжя-1 і 2, Канцерівка, Синельникове-1 і 2, Павлоград-1, Дніпро-Головний, Верхівцеве, Нижньодніпровськ-Вузол, Кривий Ріг-Головний, П’ятихатки, Пологи, а також працюють на напрямку Вишневецьке – Чаплине.

Найбільша кількість снігу в межах Придніпровської залізниці випала на станції Верхівцеве Дніпровської дирекції залізничних перевезень – понад 32 см, на Криворіжжі і в Запорізькому регіоні – від 10 до 30 см.

Залишити відповідь